خسارت بارندگی در کشور به این دلیل است که مدیران کشور قادر به انجام دقیق وظایف خود نیستند.


خسارت بارندگی در کشور به این دلیل است که مدیران کشور قادر به انجام دقیق وظایف خود نیستند.

نماینده رودباریان در مجلس گفت: معتقدم اگر باران برای کشور بدبختی و بدبختی به همراه دارد به این دلیل است که مدیران به وظایف خود در زمان مقرر و به درستی عمل نمی کنند.


به گزارش ایلنا، مهرداد گودرزوند چگینی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 18 مرداد) شورای اسلامی شهر در سخنانی طی فرمانی ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش گفت: منطق اداره کشور بر این اساس است که سیاست بر اساس اجرای صحیح صورت می گیرد.


نماینده مردم رودبارا در شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه در کشوری که مدعی مکتب حسینی است، عدالت و توزیع آن در همه ابعاد به طور کلی باید مبتنی بر توانایی باشد، خاطرنشان کرد: هم در توزیع فضا. و استفاده از ظرفیت منابع، که تمرکز عدالت است.


وی ادامه داد: به گفته بسیاری از کارشناسان برجسته مدیریتی و اقتصادی، عدم استفاده صحیح از ظرفیت ها ریشه بسیاری از مشکلات تراکم آنهاست. این سیل را به خانواده های سیل زده تسلیت می گویم و معتقدم اگر بارندگی باعث بدبختی و آسیب به کشور می شود به این دلیل است که مدیران به وظایف خود در زمان مقرر و به درستی عمل نمی کنند.


گودرزوند چگینی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: از شما انتظار می رود انتصاب مدیران ارشد اجرایی را بررسی کنید تا زحمات شبانه روزی جناب عالی و تیم پرتلاش شما بی نتیجه نماند. برخی از مدیران فقط می خواهند پاتوق کنند، مسئولیت بپذیرند و اطلاعات نادرست و گزارش های غیرمستند بدهند و از مردم دوری کنند.


این نماینده مردم در سائیمه یازدهم ادامه داد: مردم نگران معیشت، تولید و افزایش روزافزون قیمت خدمات هستند. در مورد وزارت کار انتظار می رود زودتر از وزیر کار شفاف سازی کنید. زیرمجموعه های این وزارتخانه مانند سازمان تامین اجتماعی بازنگری شود. از وزرا می خواهم نگاهی جدی به شهرها و شهرهای محرومی که منابع زیادی دارند اما نیازمند هستند داشته باشند.


وی افزود: وی همچنین خطاب به وزیر نیرو و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: مشکل آب شهر رودبار به عنوان منبع آب استان گیلان با مشکل آب شرب و کشاورزی مواجه است. سدسازی در این منطقه در سال 1391 آغاز شد اما پس از 9 سال نتوانسته اعتبار کافی برای آبرسانی به 5 شهر و 28 روستا را دریافت کند. چند بار باید حضوری بیایم و چند بار نامه بنویسیم تا شما قانع شوید که ماده 23 باید به این پروژه داده شود. انتظار داریم مشکل آب شهرک رودبار با وجود تمام استعلامات در بازه زمانی شما حل شود.


گودرزوند چگینی همچنین به وزیر نفت گفت: انتظار داریم 12 روستای باقی مانده در منطقه که جزو محروم ترین روستاها هستند از نعمت گاز بهره مند شوند. 22 کیلومتری محدوده شهرستان رودبار با وجود خطرناک بودن و نیاز به بازنگری جدی در حریم رودخانه ها، هیچ فکری به حال آنها نشده است.


یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: باید بر اساس تبصره 8 به موضوع زیتون توجه شود و این محصول باید جدی گرفته شود زیرا کشاورزان رودباری نیازمند توجه جدی هستند.


معاون اول کمیسیون برنامه، بودجه و برآورد کشور در شورای اسلامی در خاتمه خاطرنشان کرد: از وزیر آموزش و پرورش برای ساماندهی ورزش بانوان تشکر می کنم.


انتهای پست/