خدمات در یک استراحتگاه سلامتی چیست؟

هیچ چیز بهتر از یک اقامت نشاط‌آور در یکی از این اسپاها یا استراحتگاه‌های تندرستی باعث شادابی نمی‌شود، به‌ویژه برای افرادی که بیشتر روز خود را با یک سبک زندگی بسیار شلوغ می‌گذرانند. این نوع سبک زندگی بدون شک منجر به سیل انواع مختلف دردها و دردهای مرتبط با استرس می شود. به همین دلیل، اسپاهای سلامتی با گذشت زمان بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. این به عنوان یکی از دریچه‌هایی عمل می‌کند که مردم باید آن همه بخار را خارج کنند.

یک استراحتگاه سلامتی معمولی طیف کاملی از امکانات و خدمات را برای پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریان خود دارد. اینها معمولاً پیشرفته هستند و هدفشان ارائه طیف متعادلی از پیشنهادات سبک زندگی سلامتی متنوع است. زیرساخت‌ها معمولاً شامل آبگرم پزشکی/سلامتی، مرکز تناسب اندام، عرشه‌های مراقبه و موارد مشابه هستند.

از طرفی استراحتگاه سلامتی فعالیت های مختلفی مانند یوگا، پیلاتس، تای چی، انواع مدیتیشن، طبیعت گردی، کلاس های تناسب اندام و ماساژ را به مشتریان خود ارائه می دهد. یوگا در آبگرم یک چیز معمولی نیست. این نه تنها وضعیت‌های اولیه یوگا را به مشتری آموزش می‌دهد، بلکه تنفس و حرکات بدنی صحیح و حتی پیشرفته‌تر را نیز به مشتری می‌آموزد. این حرکات باعث بهبود انعطاف پذیری و به خصوص گردش خون در فرد می شود.

با این حال، چیزی که یک اسپای سلامتی عالی را می سازد، این واقعیت است که انواع دیگری از خدمات سلامتی تخصصی تر را ارائه می دهد. این خدمات شامل مواردی مانند دوره های طب پیشگیری و مدیریت پیری، برنامه های تناسب اندام یکپارچه عصبی عضلانی، نوعی تمرین تناسب اندام است که ترکیبی از حرکات مختلف مانند رقص، هنرهای رزمی و تکنیک های درمانی با استفاده از موسیقی است. دومی به ویژه یک تسکین دهنده استرس است زیرا از هنر و لذت حرکت برای القای اعتماد به نفس و تشویق آزادی بیان با استفاده از بدن خود با سرعت خود استفاده می کند. نوع دیگری از خدمات اسپای سلامتی تخصصی شامل یک کلاس ماساژ است که به بیماران تکنیک های مبتدی و ضروری را می آموزد که می توان از آنها برای ارائه ماساژ عالی و فوق العاده آرامش بخش پشت به شخص دیگری استفاده کرد. مشتری می تواند از این مهارت ماساژ جدید بر روی شریک زندگی خود، دوست یا فردی که می شناسد و در حال تجربه استرس است استفاده کند. در نهایت، مدیتیشن پیاده روی وجود دارد که شکل جامع تری از مراقبه نسبت به تمرین معمولی است. این در مورد تمرکز بر روی هر مرحله ای است که در حین استفاده از تنفس مناسب انجام می شود. این یک تسکین دهنده استرس نسبتا ساده اما موثر است.

در حالی که همه این روابط عالی و پیشنهادات سلامتی یک استراحتگاه سلامتی و آبگرم واقعاً خوب را ایجاد می‌کنند، چیزهای بسیار بیشتری در آن وجود دارد. مکان باید در مکانی بسیار آرام و ساکت قرار گیرد. مکانی با هوای تازه و چشم‌انداز عالی بهترین مکان برای کاهش استرس است.

رژیم لاغری سریع