خدمات خانواده در سوپرمارکت های ShopRite

در سوپرمارکت های ShopRite، شما تمام توجهی را که سزاوار آن هستید به دست می آورید. آنها افتخار می کنند که نیازهای خرید شما را با خرید آنلاین، محصولات ویژه فروشگاه و چیزهایی برای خانواده برآورده می کنند. آنها چیزهایی برای کودک، خانواده، سلامت و تندرستی، گوشه متخصص تغذیه، فرهنگ جشن و ShopRite کوشر دارند. اگر به دنبال فروشگاهی هستید که نیازهای مشتری را در نظر بگیرد، این فروشگاه انتخابی است. شما می توانید خرید کنید، در مورد فروش و معاملات بخوانید یا در حالی که بچه ها خواب هستند خرید کنید. همه چیزهایی که نیاز دارید همه در یک مکان هستند.

محصولات کوشر

ShopRite فروشگاهی است که دارای طیف گسترده ای از محصولات کوشر است. آنها نه تنها محصولاتی دارند، بلکه درک می کنند که چرا داشتن محصولات کوشر بسیار مهم است. ممکن است به دلیل ساخت متفاوت محصولات، نمادهای کاشر متفاوتی وجود داشته باشد، اما همه محصولات قبل از ورود به فروشگاه، گواهینامه کوشر دارند و در قفسه ها قرار می گیرند تا شما بخرید. سوپ، چلو، مخلوط توپ ماتزو، مخلوط پنکیک سیب زمینی و مخلوط چاشنی وجود دارد.

مرکز سلامت و مرکز متخصص تغذیه

مرکز سلامت و تندرستی دارای توصیه های غذایی، غذاهای رژیمی، آلرژی های غذایی، مدیریت وزن و دستور العمل های سالم است. مرکز ShopRite همچنین دارای اطلاعات قلب، دیابت، بیماری سلیاک، سلامت زنان و سلامت مردان است. مرکز متخصص تغذیه نکات سالمی را برای حفظ سلامت قلب ارائه می دهد. یک متخصص حرفه ای برای پرسیدن سوالات و دریافت برخی از پاسخ ها، نکات تغذیه ای به موقع و دستور العمل های سالم برای هفته دارید. اگر به نکات سالمی برای غذا خوردن نیاز دارید، دستور العمل های رژیم غذایی بسیار مفید هستند.

برای خانواده و نوزادان

ShopRite یک باشگاه کودکان دارد که بچه های شما می توانند در آن ثبت نام کنند و جوایز را ببرند. آنها همچنین قرعه کشی و اقلام Scunchy Bunch برای بچه ها دارند. این فروشگاه همچنین محصولاتی مانند Kid Cuisine و محصولات Nestle و Campbell را برای کودکان عرضه می کند. مرکز کودک مکانی است که والدین جدید می توانند در آن سوال بپرسند یا داستان های کودک را به اشتراک بگذارند و حتی عکس ها را به اشتراک بگذارند. آنها یک سایت مقاله ویژه دارند که در آن می توانید اطلاعاتی درباره نوزاد جدید خود بیابید.

ShopRite فرهنگ را با بسیاری از جشن های مختلف جشن می گیرد. اینها عبارتند از ماه تاریخ سیاه، سال گاو و MiCocina Latina. فروشگاه چیزی برای جشن گرفتن برای همه دارد. این فروشگاه حتی بخشی برای ایمنی مواد غذایی و اقلام فراخوان دارد. اگر فراخوانی وجود داشته باشد، بلافاصله هنگام بازدید از فروشگاه آنلاین متوجه خواهید شد. این برای همه مهم است. حتی اگر از این فروشگاه خرید نمی‌کنید، می‌توانید اقلام فراخوان را قبل از خرید در هر کجا ببینید.

هنگامی که به یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید که همه چیز را در دسترس شما داشته باشد، از تجربه آنلاین در ShopRite لذت خواهید برد. اطلاعات زیادی برای شما و کل خانواده وجود دارد. چه مسائل ایمنی، یادآوری، تغذیه سالم یا مشکلات مربوط به نوزاد جدید، ShopRite بخشی دارد که به شما اطلاعات و پاسخ ها را ارائه می دهد. با خرید از فروشگاهی که به آن اهمیت می دهد، از تجربه مرور و خرید خود لذت ببرید. البته، فروش و معاملاتی را که آنها ارائه می دهند نیز بررسی کنید.

رژیم لاغری سریع