خانواده کوئینز وسایل مدرسه را در سیل ناگهانی آیدا از دست دادند.


دو خانواده ملکه پس از سیل ناگهانی ناشی از بقایای طوفان ایدا خانه ها و وسایل مدرسه کودکان را یک هفته قبل از شروع مدرسه ویران کردند.

مادر سونشیا ویجایاراجا ، 42 ساله ، که با خانواده اش در طبقه اول خانه اش در فلاشینگ زندگی می کند ، روز جمعه با گریه و هق هق گریه کرد.

“امروز نمی توانستم خودم را کنترل کنم. من هفته آینده آنها را به مدرسه نمی فرستم ، شاید ماه آینده. من و شوهرم باید کار کنیم و پس انداز کنیم تا دوباره این کالا را بخریم. ”

ویجایاراجه گفت که سیل باران های شدید در ایدا خانه دو طبقه این خانواده را در برگرفت و زیر زمین و طبقه همکف را فرا گرفت و نزدیک به 3000 دلار لوازم مدرسه را از بین برد.

“این وحشتناک است. در دو ساعت ، زندگی ما برای همیشه تغییر کرد. دنیای ما متوقف شده است. ما نمی دانیم چقدر طول می کشد تا به حالت عادی برگردیم. ” جیارامان ونجایش 46 ساله که وسایل مدرسه ، اسباب بازی ، لباس و خواربار را در زیرزمین خود نگهداری می کند ، در طبقه دوم خانه اش با همسر و فرزندانش زندگی می کند.

سانسیه ویجایاراجه به پست گفت که چگونه خانواده او از جمله لوازم مدرسه از دست داده اند.
سانسیه ویجایاراجه به پست گفت که چگونه خانواده او از جمله لوازم مدرسه از دست داده اند.
جورج رابرتز

“زمان زیادی طول خواهد کشید.”

ویجایاراجا گفت که 1500 دلار برای دختر 17 ساله اش که برای ترم اول در کالج هانتر آماده می شد ، 300 دلار برای پذیرش 14 ساله در دبیرستان و 350 دلار برای کودک 9 ساله خود هزینه کرده است. پسر یک ساله ویجایاراجا با گریه گفت: سیل همه کوله پشتی ها ، آیپد ها ، لپ تاپ ها ، هدفون ها ، کتاب ها و مداد رنگی او را که برای فرزندانش خریداری کرده بود ، خراب کرد.

“دیروز بزرگترین بر سرم فریاد زد. او نمی خورد سرویس خواب پرنسس او – همه رفته ، سطل زباله. او گفت: “من نمی خواهم در این خانه باشم. یک خانه جدید بخرید. »ویجایاراجا فریاد زد:

یکی از ساکنان منطقه فلاشینگ در منطقه کوئینز نیویورک مشغول تمیز کردن وسایلی است که در آب غوطه ور شده اند.
کوئینز ، ساکن فلاشینگ ، وسایل خود را که در آب غوطه ور شده است ، تمیز می کند.
مری آلتاپر/AP
کوئینز یکی از مناطقی بود که باران از نوارهای بیرونی آیدا به شدت تحت تأثیر قرار گرفت.
کوئینز یکی از مناطقی بود که باران از زیر آوارهای آیدا به شدت تحت تأثیر قرار گرفت.
جاستین لین/EPA-EFE/Shutterstock

“ما بنزین نداریم ، بنابراین غذا نداریم. ما باید غذاهایی را که داریم دور بریزیم. ” او با اشاره به یک کیسه برنج در پیاده رو گفت.

“خیلی چیزها از دست رفته است. شما باید خانه خود را بازسازی کنید. من نزدیک به 100،000 دلار نگاه می کنم. این پول را از کجا بیاورم؟ »

همسر ونجایش ، ششیکالا کوپوسامی ، گفت که دختر شش ساله و پسر نه ساله اش در برنامه استعدادها و استعدادهای مدرسه وایت استون شرکت می کنند و خرید کالاهای 600 دلاری وی در اثر سیل نابود شد.

در تصویر پدر جیارامان ونکاتش است.  هلدینگ پسرش یاسووین ونکاتش است.  و مادر ششیکالا کوپوسامی یک دختر به نام دیا ونکاتش دارد.
پدر جیارامان ونکاتش و پسر یاسووین ، همسر ششیکالا کوپوسامی و دختر دیا.
جورج رابرتز

معاون کوپوسامی گفت: “من به مدرسه می روم و برای تهیه مواد زمان می خواهم.”

“من به آنها کمک می کنم تا در مسیر خود بمانند.”

کوپوسامی پس از سیل ماشین او و شوهرش را نابود کرد ، گفت که حتی نمی تواند آنها را به مدرسه ببرد.

“من به یک ماشین نیاز دارم تا مرا به مدرسه برساند. از آنجا که COVID من به آنها اجازه نمی دهم سوار اتوبوس مدرسه شوند. یکی از ماشینهای ما به حیاط خلوت رفت و دیگری از شرکت بیمه گرفته شد. ”

    مردی در حال جمع آوری وسایل در یک خانه سیل زده در منطقه کوئینز است.
مردی در حال جمع آوری وسایل در یک خانه سیل زده در کوئینز است.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

“من دو روز است نخوابیده ام. نگرانم گیج شدم نمی دانم چه کار کنم.

“فقط خدا می تواند به من کمک کند.”

طوفان خانه های سراسر منطقه را ویران کرد و دست کم 13 نفر را در سطح شهر کشت ، از جمله یک پسر بچه دو ساله که تصور می شود به همراه والدینش در یک آپارتمان زیرزمینی غرق شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید