خانه های کوچک، چادرها، لیوان های شراب و بدون فای: پشت صحنه با هم بنیانگذار HuttopiaEB: برخی از ارزش هایی که تجربه مهمان Huttopia را تعریف می کنند چیست؟

CB: راحتی، طبیعت، فضا، سادگی. ما می خواهیم راهی برای کمپینگ در زیبایی طبیعت ارائه دهیم که بدون آسیب رساندن به محیط، راحتی را برای مهمانانمان فراهم کند. برای برگرداندن زندگی به موارد ضروری.

EB: چه چیزی اقامت در Huttopia را منحصر به فرد می کند؟

CB: ما در حال ارتقاء تجربه کمپینگ هستیم. همه چیز در “ضرورت” است – هیچ چیز جالبی نیست، اما ما همچنان می خواهیم خوب باشد. به عنوان مثال، ما در هر کابین یا چادر لیوان های شراب داریم، زیرا فرانسوی هستیم و عاشق شراب هستیم – اما همچنین به این دلیل که شراب وقتی در لیوان مناسب نباشد طعم خوبی ندارد! بنابراین همه چیز بسیار ساده است، اما شما هنوز لیوانی برای نوشیدن شراب خود دارید.

علاوه بر اقامتگاه، خدمات زیادی نیز وجود دارد: شنا، فعالیت ها، رستوران در محل. هر نوع اقامتگاهی که انتخاب کنید، همچنان می توانید همان تجربه را داشته باشید.

EB: چگونه Huttopia را برای خانواده دوستانه ساختید؟

CB: ما اقامتگاه هایی مخصوص زوج ها داریم، مانند چادر Trappeur Duo، اما هدف اصلی ما خانواده هایی با بچه های جوان هستند. ما می خواهیم جایی ایجاد کنیم که آنها احساس امنیت کنند. به همین دلیل است که هیچ ماشینی در نزدیکی اقامتگاه وجود ندارد و ما مکان را با ساعاتی آرام در شب حفظ می کنیم.

EB: در کوه های سفید هوتوپیا، شما “La Fresh” را پیشنهاد می کنید، یک آبجو که مخصوص Huttopia توسط یک کارخانه آبجوسازی محلی ساخته شده است. Huttopia چگونه از مشاغل محلی حمایت می کند؟

CB: ما به گردشگری پایدار بسیار متعهد هستیم. این چیزی بیش از حفاظت از طبیعت است. این در مورد این است که شما بخشی از یک جامعه هستید. ما سعی می کنیم منطقه را ارتقا دهیم، همه افرادی که در آنجا کار می کنند. ما با آبجوسازی های محلی کار می کنیم. ما رستوران های محلی را تبلیغ می کنیم. ما فعالیت‌های عالی را در این نزدیکی توصیه می‌کنیم و هیچ کمیسیونی برای آن در نظر نمی‌گیریم، زیرا می‌خواهیم مطمئن باشیم که مشتریان ما با بهترین تعطیلاتی که می‌توانند داشته باشند، تجربه را به دست می‌آورند.

در فرانسه، ما در واقع با یک کارخانه آبجوسازی محلی برای هر سایت کار می کنیم – هر سایت یک آبجو از آبجوسازی مجاور دارد. با شراب و پنیر هم همین کار را می کنیم. در ایالات متحده جدیدتر است، اما کم کم، همانطور که با افراد جدید ملاقات می کنیم، سعی می کنیم محصولات آنها را ترکیب کنیم.

EB: در هوتوپیای جنوبی مین، خانه های کوچک را در کنار چادرهای چوبی و بوم سنتی خود ارائه می دهید. چرا تصمیم گرفتید آن خانه های کوچک را بسازید؟ چگونه مورد استقبال مهمانان قرار گرفته است؟

CB: بسیاری از مشتریان ما قبلاً هرگز کمپینگ نکرده‌اند، بنابراین خانه کوچک به این افراد اطمینان می‌دهد که چیزی خواهند داشت که کمی می‌دانند. این مانند مقدمه ای برای کمپینگ و طبیعت است، اما هیچ اشکالی نخواهید داشت – می دانید، شما در خانه کوچک خود هستید.

EB: من کنجکاو هستم که چگونه توانسته اید “شکاک ها” را جذب کنید – چه افرادی که در جنگل احساس راحتی نمی کنند یا افرادی که در طبیعت آنقدر با تجربه هستند که به این نوع کمپینگ به عنوان “تقلب” نگاه می کنند. به نظر شما هوتوپیا برای جلب نظر آنها چه می کند؟

CB: با انواع اقامتگاه – خانه های کوچک، چادرهای چوبی و بوم، کلبه [cabins]و زمین های ساده که در آن می توانید چادر خود را برپا کنید – این راهی است برای اطمینان از اینکه همه می توانند بیایند و راهی برای زندگی در طبیعت بیابند.

حتی کسانی که در مورد کمپینگ بسیار جدی هستند و می گویند: “اوه، این کمپینگ نیست” – معلوم می شود که تشک و قهوه صبح را دوست دارند! شما یکی دیگر از اعضای خانواده را دارید که می‌گویند: «به هیچ وجه، من کمپینگ نمی‌روم»، چادر را با حمام در آن تعارف می‌کنید و آنها می‌گویند: «باشه، من می‌توانم این کار را انجام دهم».

ما سعی می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم مسکن ارائه کنیم تا مردم راه مناسبی برای آمدن پیدا کنند، زیرا تجربه واقعی اقامت نیست. تجربه واقعی همه چیز است. اقامتگاه وسیله ای برای زندگی و تجربه Huttopia است. مثل خانه درختی نیست که فقط برای یک شب به آنجا بروید. ما می خواهیم مردم تعطیلات خود را در محل ما بگذرانند و سپس برگردند. نه فقط «یک بار در چادر خوابیدم، چک کنید». اقامتگاه هر چه باشد، چیز خاصی خواهید داشت.

EB: به نظر شما چرا گذراندن وقت در خارج از منزل ضروری است؟

CB: زندگی ما بسیار شتابزده است، ما همیشه در ارتباط هستیم و گاهی اوقات به استراحت نیاز داریم. شما باید ذهن خود را از زندگی روزمره خود جدا کنید. به همین دلیل است که ما در کابین یا چادر وای فای نداریم.

وقتی استراحت می کنید، بیشتر در دسترس هستید. ما در مورد پرواز و رفتن به خارج از کشور صحبت می کنیم، اما شما می توانید یک ماجراجویی بسیار خوب در نزدیکی خانه داشته باشید. برمیگردی و ذهنت خوب است. می توانید دوباره شروع کنید و پر از انرژی هستید. طبیعت این را به ما می دهد. فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که طبیعت چقدر در زندگی‌مان اهمیت دارد و چقدر باید به بیرون برویم تا چیزهای بسیار ساده را بدانیم.

رژیم لاغری سریع