حیدرپور: درویش از بحث رضایت حسینی بی اطلاع بود


    حیدرپور: درویش از بحث رضایت حسینی بی اطلاع بود

مدیرعامل شهر خودرو درباره درخواست این باشگاه از پرسپولیس توضیح داد.


به گزارش ایلنا، اسماعیل حیدرپور درباره اظهارات هفته گذشته رضا داروین در برنامه ورزشگاه درباره بدهی پرسپولیس به شهرهدرو گفت: اکنون با پرسپولیس سروکار داریم که هنوز نتوانسته ایم به نتیجه ای برسیم. دوست مشترک ما درخواست ملاقات با داروین را داشت اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس در مضیقه مالی قرار دارد. بنابراین گفتند الان نمی توانیم بدهی شهر خودرو را به طور کامل پرداخت کنیم. خواستند وقت دیگری به آنها داده شود.


وی افزود: هیئت مدیره ما تایید کرده است که با توجه به شرایط باشگاه قطعا به این مبلغ نیاز داریم و بارها این موضوع را گزارش کرده ایم اما متاسفانه پرداخت نشدن این مبلغ ما را دچار مشکل کرده است.با دراویش صحبت کردیم. و ادعاهایمان را مطرح کردیم. . آنها باید شرایط را ایجاد کنند و البته ما باید به پرسپولیسی ها حق بدهیم. مهدی نبی ممکن است شهادت دهد که در دوران مدیریت باشگاه پرسپولیس با فرهاد حمیداوی صحبت کرده و قول داده است که مبلغ را به شهرام خودرو منتقل کند اما متاسفانه این کار انجام نشد. آنها باید به ما حقوق بدهند.


مدیرعامل باشگاه شهرخودرو تصریح کرد: حالا اگر این پول را نگیریم و فدراسیون هم همکاری نکرد، حداقل بدهی ما 3-4 سال دیگر به طلبکارانمان پرداخت شود. پنجره باشگاه ما اکنون بسته است. اگر این درخواست پرداخت شود، با پرسپولیس موافقت می کنیم. از 7 میلیارد و 800 میلیون تومان، حدود سه میلیارد برای رضایت نامه گل محمدی باقی مانده است. این رای مربوط به دو سال پیش است و با توجه به عدم پرداخت کامل آن، تاخیر و پرداخت نیز جبران خواهد شد. خسارت دیرکرد در قرارداد گنجانده شده و قابل اجراست.


حیدرپور درباره آخرین وضعیت اخذ رضایت نامه احسان حسینی از باشگاه پرسپولیس توضیح داد: در این رابطه با درویش صحبت کردیم که وی از انتقال این بازیکن به شهرخودرو خبر نداشت. قول همکاری در این زمینه را دادند. امیدوارم مشکل حل شود. وضعیت شهرخودرو این است که 2 روز مشهدی هستیم و با استان جلسه داشتیم. به همین دلیل باید این پول را پرداخت کنیم.


وی در گفت و گو با برنامه ورزشگاه ادامه داد: علاوه بر بدهی اولیه سه میلیاردی، حدود پنج میلیارد تومان، به تاخیر و پرداخت از سوی پرسپولیس نیز معترض هستیم. البته دو چک در قرارداد داریم. مشکل تاخیر و پرداخت چک دوم که هنوز اقدامی انجام نداده ایم.


انتهای پیام/