حمل و نقل زائران اربعین با اتوبوس های شرکت شعبه تهران


حمل و نقل زائران اربعین با اتوبوس های شرکت شعبه تهران

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: اتوبوس های تهران قرار است در مسیرهای ورودی به عراق به شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی زائران اربعین را همراهی کنند.


به گزارش ایلنا، بهرام نیکاهی با حضور در ستاد اربعین شهرداری تهران از افزایش ظرفیت امسال برای خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است که در راستای تکریم زائران عزیز، به کمبودهای موجود در کشور عراق پاسخ دهیم. رفاه هموطنانمان عزیز را برای زیارت اربعین ارتقا دهیم.


مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش تعداد اتوبوس ها در سال جاری و بسیج تجهیزات فنی و نیروی انسانی متخصص برای پشتیبانی عملیات خبر داد و گفت: این اتوبوس ها برای همراهی زائران اربعین در مسیرهای ورودی عراق به شهرهای نجف اشرف در نظر گرفته شده است. و کربلا


وی همچنین رایزنی های انجام شده با وزارت نفت برای تامین سوخت اتوبوس ها را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: با توجه به گرمای زیاد، مقرر شد امسال تمامی اتوبوس ها به سیستم خنک کننده مجهز شوند.


بخش قابل توجهی از عملیات حمل و نقل زائران اربعین از اولین سال پیاده‌روی اربعین با حضور ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران انجام شده و اقدامات مختلفی برای رفاه بیشتر زائران در سال جاری انجام شده است. .


انتهای پست/