حمله یانکی ها هیچ بهانه ای برای بد بودن در برابر اوریل ها ندارد.


در 119 فصل خود ، بیش از 18000 سابقه بازی ، به احتمال زیاد هیچ یانکی در روز شنبه به تعداد بیشتری از جویی گالو نیاز به ضربه نداشته است.

او از بدو ورود از تگزاس در اواخر ژوئیه (و شاید بدترین) یکی از بدترین افراد در رشته های اصلی بود و مبارزه او بدتر می شد. او در زمین لغزش 0-17 بود. او موفق شد دو توپ را از داخل زمین ضربه بزند. او توسط هوادارانش هو شد و خود را به خاطر شکست مکرر سرزنش کرد.

بنابراین نفس خود را بیرون داد و تشویق کرد تا زمین خورخه لوپز را در زمین راست قرار دهد تا بازی مساوی شود. حالا می توانید منتظر آن باشید. انتظار می رود که بعد از ظهر زمانی که یانکی ها با بدترین تیم این ورزش بازی می کنند ، اوریولز را شکست دهند.

در عوض ، آرولدیس چپمن هشدار دیگری در مورد اعتبار خود داد وقتی بالتیمور در 9 نوبت به گل 4-3 رسید.

ادامه برد 13 گانه یانکی ها به تیم این حس را می داد که همه چیز درست است. آنها تصور می کردند که در ماه سپتامبر میدان وحشی را منفجر می کنند و آنها را برای شکار Rays می فرستند. اما Tampa Bay اکنون بسیار جلوتر از Yankees است و میدان wildcard شلوغ و نامشخص است. یانکی ها پیشتاز مسابقه هستند ، اما قطعاً راحت نیست.

پشیمانی – اگر پشیمان شوند – موضوع پیروزی در شرق امسال نیست. رکورد 9-6 در برابر حریفان معمولاً قوی است. در طول فصل کامل به 90-60 ترجمه می شود. اما با توجه به این واقعیت که تامپا بی 18-1 مقابل بالتیمور دارد و اوریولز تحقیرآمیز است ، 9-6 برای باشگاهی با آرزوی یانکی غیر قابل قبول است. باخت مقابل تیمی که در 3 بازی از 28 بازی قبلی پیروز شده است مجاز نیست.

گلیو تورس
گلیبر تورس پس از حمله شنبه برای پایان دادن به شکست یانکی ها در شرق ، این تیم را ترک می کند.
بیل کوسرون

به راحتی می توان پای چپمن را گذاشت (و او همچنان نگرانی خود را در مورد دریافت توپ از نقطه بزرگ پیش رو افزایش می دهد) ، اما این واقعیت است. بازی خانگی گالو تنها ضربه قانونی بود که یانکی ها با آن تماس گرفته بودند. در مقابل بدترین زمین مسابقه در ورزش. گلیبر تورس در 7th به RBI زیر زمینی برخورد کرد ، که می توانست سومین بازی بازی اوریولز باشد ، و دی جی لماحیو قبل از بازی خانگی گالو در حدود 40 پا دریبل کرد.

اما این تمام ماجرا بود. یانکی ها دو بازی اول این سری را در مقابل اوریولز تقسیم کردند ، 9 ضربه و 67 (0.134) با پنج اجرا در 20 نوبت زدند. آرون بون ، سرمربی تیم فوتبال اظهار تاسف کرد که توپی که در دو نوبت ابتدایی وارد دروازه حریف کرد به هیچ وجه تبدیل نشد. اما او “بازدید” های تورس و لمهیو را پس نگرفت. در مقابل Orioles ، شما باید حداقل چند درایو خط و alibi داشته باشید.

بالتیمور مجموعه را با ERA 5.84 آغاز کرد و خط اسلش برای او 0.272/.345/.468. یا تقریباً فصل خوزه آلتوو (.270/.343/.467) بود. Orioles در این آخر هفته با 7/64 ERA رکورد 3-24 داشت.

افزودن گالو و آنتونی ریزو توسط یانکی ها باعث شد تا حمله های پیاپی حمله حذف شود. با این حال ، یانکی ها دارای 13 برد متوالی هستند و در 6 بازی از 7 بازی خود 4 و یا کمتر بازی را واگذار کرده اند.

بون گفت: “هفته گذشته ما گلی را که انتظار داشتیم به ثمر نرساندیم.”

نام به تنهایی یک اجرا ایجاد نمی کند. جیم لیلند ، مدیر وقت ببرها ، به یاد می آورد که یانکی ها را در سال 2006 به عنوان “ردیف قاتلان به اضافه کانو” تعریف می کرد قبل از اینکه دیترویت همه ستاره های سری AL Division را پرتاب کند. حذف پلی آف در چند سال گذشته به این دلیل بود که یانکی ها نتوانستند در مهمترین لحظات خود به اندازه کافی ضربه بزنند. بنابراین چپمن وجود دارد. البته این هم وجود دارد

یانکی ها
جوئی گالو در حال تماشای یک بازی خانگی در مقابل اوریولز است.
بیل کوسرون

گالو پس از اولین بازی خود با یانکی ها در 30 جولای با نتیجه 0.139 وارد بازی شد. این 35 امتیاز بدتر از هر بازیکن دیگری است که بتواند بیش از 100 ضربه خفاش را جمع آوری کند. فقط براندون مارش و پاتریک ویسدوم مبتدیان نرخ اعتصاب بالاتری نسبت به گالو 38.3 درصد داشتند. شاید این خانه نشینی او را آزاد کند.

ریزو قبل از ابتلا به COVID-19 عملکرد خوبی داشت. او از زمان بازگشت دیگر یکسان نبوده است و کایل شوارتبر که بوستون را تصاحب کرده است تا حد زیادی از ریزو بهتر عمل کرده است.

پیراهن آرون و جانکارلو استانتون بسیاری از کاستی های یانکی ها را پوشش می دادند. اما خانوارها می گویند حمایت باید بسیار بیشتر باشد. یانکی ها باید سپتامبر را بهترین ماه حمله خود برای تضمین اکتبر بدانند ، اما تا به حال این اتفاق نیفتاده است. شکست نخوردن این زمین بالتیمور قابل بخشش نیست.

با نام مستعار O’s ، نمی توانید روی تابلوی امتیازات مقابل یانکی ها شرط بندی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید