حماقت اخیر فائوسی ثابت می کند که او به عنوان یک فرد قابل اعتماد ناتوان است.در آخرین شواهد مبنی بر اینکه کاخ سفید باید دکتر آنتونی فائوچی را مسخره کند ، مشاور پزشکی رئیس جمهور به عموم مردم گفته است که این اجلاس قبل از پاییز یا زمستان 2022 برگزار نمی شود.

استدلال اولیه فائوچی برای NPR این بود که اگر به اندازه کافی آمریکایی ها واکسینه شوند ، دولت می تواند “واقعاً تا حدی” ویروس را تا پایان سال آینده کنترل کند. سپس او به اندرسون کوپر از CNN گفت: تقصیر من است.”

تقصیر من است؟ وظیفه او این است که به مردم بهترین مفهوم علم و معنای آن را بدهد. این با اولین اشتباه بزرگ او فاصله دارد. او به عنوان یک ارتباط دهنده عمومی مورد اعتماد ، وحشتناک است.

پیشنهاد او برای “کنترل خوب در بهار 2022” به جای اصلاح بهتر بر این فرض بود که “اکثریت قریب به اتفاق 90 میلیون واکسینه نشده” تزریق می شود.

او گفت که “کنترل” را “بازگشت به سطح عادی” ، مانند “رستوران ها ، تئاترها ، چنین چیزهایی” تعریف می کند.

سلام: از زمان باز شدن ، اکثر مردم به رستوران می روند. سال گذشته (اگرچه صنعت هنوز در رنج است). و برادوی قطعا زودتر از بهار آینده برمی گردد.

این یکی دیگر از ترفندهای پزشکان “به نفع خود ما” است. تلاش برای ترساندن آنها برای انجام آنچه که قرار است انجام دهند با احساس گناه یا ارعاب. بله ، ما باید به قله نزدیک شویم. اما در این مرحله unvaxxed فقط مشکلاتی را برای خود ایجاد می کند. فائوچی و سیاستمداران با پیروی از توصیه های وی خواستار وضع مقرراتی هستند که اجلاس را به تأخیر می اندازد.

او یک “ویروس بسیار حیله گر” را محکوم کرد و توضیح داد: سپس مشت مکنده با نوع دلتا می آید. “

با عرض پوزش: برخی از تغییرات آینده به نظر می رسد این به معنی دردسر بزرگ است ، اما دلتا یک فاجعه نیست. اگرچه نسبت به گونه های قبلی ویروس کرونا مسری تر است ، تعداد موارد افزایش یافته است ، اما مواردی که شامل بستری شدن یا مرگ می شود ، نیست. تعداد زیادی از آنها درصد کمتری از کل را نسبت به گذشته به خود اختصاص دادند ، به دلیل اثربخشی برتر واکسن ها در کاهش خطر هر دو.

در بریتانیا ، جایی که دلتا بیشتر از اینجا مورد اصابت قرار گرفت ، 9.7 درصد موارد تایید شده در فوریه در بیمارستان ها بستری شد. در حال حاضر تنها 3.2 است. شمار قربانیان روزانه بریتانیا 92.7 درصد کمتر از بالاترین میزان است.

و میزان عفونت های ایالات متحده در حال کند شدن است. بسیاری از ایالت ها ، از جمله فلوریدا (در حال حاضر 1،944 مرگ در هر 100،000 مرگ COVID-19 در هر 100،000 نفر ، در مقابل 2799 در نیویورک) ، در طول هفته گذشته هیچ شمارش معکوس یا نوسان متوسطی نداشته اند.

این ارقام تأخیر زیادی در بازگشت به حالت عادی را توجیه نمی کند.

در واقع ، کوپر نشان داد که سخنرانی فائوسی چقدر تقلبی است. او پرسید که برای رسیدن به هدف عادی سازی تا بهار 2022 چند نفر باید چاقو شوند. پاسخ: “با همه شفافیت و صداقت ، ما این را نمی دانیم.”

فائوچی بر اساس حدس و گمان محض اظهارات علمی مفروض دارد. این مرد را از تلویزیون کنار بگذارید و از کاخ سفید بیرون بروید.

دیدگاهتان را بنویسید