حقیقت مسطح ربات های افریقایی بایدن: گودوین


نمی توانم تصور کنم چه کسی می تواند فکر کند که این ایده خوبی است ، اما آمریکایی ها هرگز نباید فراموش کنند که جو بایدن می خواست خروج نیروهای خود از افغانستان را در 11 سپتامبر جشن بگیرد. بایدن چه عجولانه و چه مغرور ، معتقد بود که بیستمین سالگرد این روز بدنام را می توان به یک رویداد لذت بخش تبدیل کرد.

افراد باهوش غالب شدند ، اما فقط تا حدی. اگرچه تاریخ خروج به 31 آگوست به تعویق افتاد ، بایدن همچنان وسواس خود را برای عقب نشینی همه سربازان قبل از 11 سپتامبر اعلام کرد.

در حال حاضر عواقب نفرین به رئیس جمهور است. جدیدترین شواهد این است که معلوم نیست آیا مسافران ، از جمله شش هواپیمای چارتر شده و شهروندان آمریکایی ، توسط طالبان در افغانستان اعدام می شوند ، از جمله شش هواپیمای چارتر شده که روزها در افغانستان متوقف شده اند. به

نتیجه هر چه باشد ، کلید در حال حاضر تنظیم شده است. طالبان قدرت را در دست می گیرند و ایالات متحده حامی آن می شود.

اما انکار آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا مبنی بر گروگان گیری مسافران به دام افتاده ، گواهی بر دوگانگی دولت بایدن است. روابط را عادی و پشتیبانی می کند.

برای کسانی که مایل به ترک هستند ، مزایای وعده داده شده ، از جمله پول نقد ، مطمئناً مانند مذاکرات گروگان به نظر می رسد. اما بدیهی است که گروگان گروگان نیست مگر اینکه دولت این را بگوید.

در حقیقت ، بلینکن با توصیف تاخیر پروازها به عنوان یک کاغذبازی معمولی ، برای گروه های تروریستی مزخرف به نظر می رسید. وی استدلال کرد که طالبان به شهروندان آمریکایی یا دیگران قول داده است که در صورت داشتن مدارک مناسب ، پروازهای چارتری را ترک کنند ، اما این تأخیر به دلیل نبود اسناد برای برخی مسافران بود.

بلینکن گفت: “این بدان معناست که پرواز مجاز نبود زیرا همه این افراد با هم گروه بندی شده بودند.”

سخنرانی مضاعف او ثابت می کند که هیچ محدودیتی برای پایین آمدن کاخ سفید برای توصیف خروج آشفته و خونین به عنوان برنده تمام پولها وجود ندارد. دفاع از رفتار نادرست طالبان ، دفاع از تخلف خود طالبان است.

یک طرح تخلیه دردناک جان 13 سرباز و زن شجاع را گرفت و صدها غیرنظامی و هزاران متحد افغان پشت سر گذاشتند که ما قول داده بودیم آنها را بارها و بارها ترک کنیم. وعده نقض شده برای برخی حکم اعدام دارد.

یک رویداد فاجعه بار تضمین می کند که این سالگرد 11 سپتامبر بی شباهت به سایر رویدادها باشد. قهرمانی آن روز هولناک و قربانی نهایی ارتش نزدیک به 2500 نفر در افغانستان با رفتار شرم آور بایدن ، بلینکن و رهبران نظامی مشخص می شود که به رئیس جمهور گفتند می توانند دستورات احمقانه خروج وی را با موفقیت اجرا کنند.

بایدن قصد دارد از هر سه سایت 11 سپتامبر بازدید کند: پنتاگون در نیویورک و یادبود پرواز 93 در شنکسویل ، پنسیلوانیا. این رویداد همیشه یک خاطره تلخ است و تبدیل آن به یک روز اهمیتی نخواهد داشت. احزاب پیروزی سیاسی ، به ویژه امسال ، نامناسب هستند.

سپس رئیس جمهور باید برای جلب توجه با طالبان رقابت کند. تروریستها مطمئناً روزی را جشن خواهند گرفت که قدرتمندترین ارتش جهان را بیرون راندند. آنها که با لباس و تجهیزات آمریکایی سرشار بودند ، قبلاً مراسم مشهور برافراشتن پرچم ایوویما را به سخره گرفته بودند.

و همانطور که رایان کروکر سفیر سابق نوشت ، پیروزی آنها “قدرت فوق العاده ای برای اسلام مبارز در سراسر کشور به ارمغان آورد.”

کروکر همچنین گفت که در نتیجه ، طالبان را می توان یک م faithfulمن وفادار توصیف کرد که “بت پرستان را در زره یک ایمان واقعی شکست داد”.

با کاهش شدید حمایت های عمومی ، بایدن می خواهد از افغانستان بگذرد و گارد روزنامه نگار او آماده است تا به او در تغییر موضوع کمک کند.

بوستون گلوب مقاله خود را روز سه شنبه آغاز کرد: “سقوط دولت افغانستان ، افزایش موارد COVID-19 ناشی از نوع دلتا ، حوادث مخرب آب و هوا و گزارش های ناامیدکننده شغل. پس از یک سری بحران ها ، رئیس جمهور بایدن امیدوار است تابستانی بی رحمانه را ورق بزند و ریاست جمهوری خود را بر محور اصلی برنامه اقتصادی خود در پاییز متمرکز کند. ”

به عبارت دیگر ، یک رئیس جمهور صریح و ناکام قربانی بی گناه رویدادهایی است که هیچ کنترلی بر آنها ندارد. ما معتقدیم که فروپاشی دولت افغانستان هیچ ربطی به تصمیم بایدن برای تعطیلی پایگاه هوایی بگرام و خروج همه سربازان ندارد ، همانطور که گزارش ناامید کننده کار هیچ ارتباطی با سیاست های وی ندارد.

در مورد برنامه های رئیس جمهور برای تمرکز مجدد ، “برنامه اقتصادی اصلی” وی به جز ریختن تریلیون ها دلار بدهی برای خرید رای برای رئیس جمهور و نماینده کنگره دقیقاً چیست؟

نیویورک تایمز از طریق منابع ناشناس برای بازسازی تصویر به شیوه ای که دوست داشت کار کرد.

به نوشته این روزنامه ، کارکنان کاخ سفید بی سر و صدا از احکام مرزی دیوان عالی کشور ، به ظاهر شکست ویرانگر بایدن و پیروزی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، استقبال کردند.

این پرونده مربوط به سیاست “ماندن در مکزیک” ترامپ است که بر اساس آن پناهجویان باید در جنوب مرز منتظر بمانند تا ادعاهای آنها مشخص شود. اگرچه دولت مکزیک در این معامله شریک بود ، بایدن آن را “غیرانسانی” خواند و آن را در اولین روز ریاست جمهوری خود تعطیل کرد.

این امر به جهش بی سابقه ای در سال جاری کمک کرده است که در آن بیش از 1 میلیون عبور کننده غیرقانونی دستگیر شده اند. دولت تلاش کرده است مهاجران را در خانه نگه دارد ، اما این کار نکرده است ، و این افزایش همچنان ادامه دارد.

بنابراین ، همانطور که تایمز اعلام کرد ، برای کاخ سفید “تسکین” بود که دیوان عالی کشور حکم دادگاه بدوی را مبنی بر بازگرداندن سیاست “ماندن در مکزیک” تایید کرد.

پرستو – فاجعه در مرز و اتهامات علیه بایدن به پیروزی تبدیل می شود. همانطور که تایمز تغییر کرده است ، حکم دادگاه فرصتی را برای کاخ سفید فراهم می کند تا “نسخه انسانی تر” سیاست ترامپ را ارائه دهد.

تبلیغات بدتر از این نمی شود.

Blas ‘Wrath کجاست؟

پلیس درموت شی ، دیوانه شورش های خیابانی و قانون وثیقه ضد جنایت است که به ناشنوایان اجازه می دهد در منهتن بسته شوند ، چند روز پس از دستگیری مظنون در حمله ای مشابه.

شای در تلویزیون گفت: “وقتی می شنوم که این اتفاق چهار روز پیش افتاده است ، خون من شروع به جوشیدن می کند.”

او به وضوح حق داشت ، اما چرا شهردار دو بلاسیو همین را نمی گوید؟ چرا به رئیس پلیس واگذار شده است که نظر هر خردمند نیویورکی را بگوید؟

متأسفانه ، پوتز به آنچه در شهر می گذرد علاقه ای ندارد. علاوه بر این ، اگر او در مورد جنایت صحبت می کرد ، کاری در مورد آن انجام می داد.

این بدان معناست که بیشتر کار کنید و تصمیمات سخت بگیرید. این بازار ما نیست.

عادی جدید

آنیتا مول ، خواننده ، که طرفدار بایدن نیست ، بدون از دست دادن حس شوخ طبعی خود نوشت: حالا همه چیز عادی است. “

دیدگاهتان را بنویسید