جی جی ردیک در مورد شایعات آینده NBA در میان شایعات نیکس ، نتز صحبت می کند


بازیکن آزاد JJ Redick وقت خود را صرف تصمیم گیری در مورد محل نمایش استعداد خود در فصل آینده می کند.

من انتظار دارم که نیکس و نتز با هم ترکیب شوند زیرا بازیکن 37 ساله ساکن بروکلین به طور مرتب با هر دو تیم محلی ارتباط برقرار می کند.

“تمرکز من در حال حاضر معاشرت با خانواده ام و لذت بردن از فصل خارج از فصل است. و ما احتمالاً در دو یا سه ماه آینده در مورد فصل آینده (کدام تیم ، کدام شهر و غیره) تصمیم خواهیم گرفت. ”

ردیک یک فصل ناامیدکننده را پشت سر می گذارد که به طور متوسط ​​7.4 امتیاز (44) در هر بازی دارد ، تا حدی به دلیل آسیب پاشنه. نیواورلئان او را در آخرین مهلت مارس به دالاس منتقل کرد. او مدیر کل Pelicans دیوید گریفین را پاره کرد زیرا نمی توانست مقصدی را انتخاب کند.

پس از معامله ردیک ، گریفین به خبرنگاران گفت که سعی کرد با جانباز 15 ساله نزدیک بروکلین معامله کند ، اما تیم ها “در جذب وی تهاجمی ترین ها نبودند”. گریفین اضافه کرد که انتقال ردیک به دالاس تحت تاثیر مدعیان پلی آف آن زمان یعنی ماوریکس بود.

“اما می دانید ، من برای شروع فصل به اردوی آموزشی نمی روم. این اتفاق نمی افتد. “ردیک در پادکست خود گفت.

اردوی آماده سازی تیم NBA از 28 سپتامبر آغاز می شود.

جی جی ردیک قصد ندارد تا ابتدای فصل تیم NBA را امضا کند.
جی جی ردیک قصد ندارد تا ابتدای فصل تیم NBA را امضا کند.
گتی ایماژ

“بنابراین ، من قصد دارم در مقطعی از این فصل به تیم ملحق شوم و سعی کنم در پایان سال یک تراشه بگیرم.”

پلیکانز ردیک را به همراه نیکولو ملی به دالاس داد. و نیواورلئانز جیمز جانسون ، وس ایوندو ، دور دوم 2021 و ملاحظات نقدی را انتخاب کرد. مارک برمن از The Post گزارش می دهد ، در آن زمان ، نیکس و نتز هر دو به ردیک علاقه داشتند ، اما فقط در بازار خرید.

به گزارش نیواورلئانز تایمز-پیکایون ، ردیک در آن زمان گفت: “من فکر نمی کنم وضعیت خرید” اوه ، من آن را خریداری می کنم و به بروکلین می روم “باشد. “من فقط می خواستم در روز تعطیل با خانواده ام ملاقات کنم و در فاصله رانندگی قرار بگیرم … بدیهی است که او به وعده خود عمل نکرد.”

در حال حاضر ، نت و نیکس فهرست ندارند. دوران اوج بازیکن آزاد به پایان رسیده است ، اما لیست NBA در طول فصل تغییر خواهد کرد.

ردیک پیشتر در مورد علاقه خود برای دویدن در شهر نیویورک و مدیسون اسکوئر گاردن در یک قسمت از پادکست در ماه فوریه در کنار جولیوس رندل نیکس صحبت کرد.

ردیک گفت: “این چیزی است که تجربه نیکس را بسیار خاص می کند.” بازی در نیویورک شگفت انگیز است. من تصمیم گرفتم در نیویورک در فصل غیر فصل زندگی کنم. من شهر را دوست دارم. مدیسون اسکوئر گاردن از زمان بازیهای تمام آمریکایی مک دونالد ، میدان مورد علاقه من بوده است. “

دیدگاهتان را بنویسید