جیمز ملاتراس ، صدراعظم SUNY در تحقیقات کتاب Cuomo بازجویی شد


جیمز مالاتراس ، صدراعظم SUNY به دلیل برخورد با فرماندار سابق رسوا شده تحت تحقیقات قرار دارد. یادداشت اندرو کوئومو 5.1 میلیون دلار COVID-19 در طول ساعات کاری عادی که از پست یاد گرفته شد

ملاتراس به بازرسان کمیته قضایی قانونگذاری گفت که تحقیقات در حال انجام درباره کوئومو از کارکنان و سایر منابع دولتی برای استفاده غیرقانونی از کتاب تبریک او استفاده کرده است ، او تابستان گذشته قبل از انتخاب به عنوان صدراعظم SUNY نسخه خطی را ویرایش و بررسی کرده است. ، به گفته منبع

یک منبع آگاه از تحقیقات گفت: “ملاتراس به بازپرس اعتراف کرد که او این کتاب را در حین انجام وظیفه نوشته است.” “یک نسخه خطی 300 صفحه ای یک کار 15 دقیقه ای نیست. چگونه می توانید بگویید او نیست؟ وظیفه او بر عهده فرماندار بود. “

“این کتاب یک کتاب درآمدزا بوده که اندرو کومو را غنی می کند. برای مقاصد دولتی نیست. این چگونه قانونی است؟ »

ظرف چند هفته از کار بر روی کتاب Cuomo ، هیئت مدیره SUNY ، به درخواست Cuomo ، ملاتراس را به عنوان صدراعظم جدید بدون بررسی سراسری منصوب کرد ، این رسم پرچ است که سیستم دانشگاه دولتی 64 پردیس را رهبری می کند.

مالاتراس قبل از تصدی یکی از معتبرترین مناصب در دانشگاههای عالی ، به عنوان یکی از مقامات اصلی نیروی کار کوئومو کوئومو در کنفرانس های مطبوعاتی روزانه در کنار فرماندار نشسته بود.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در حال استیضاح است که قبل از استعفای رئیس جمهور کومو در اوایل ماه جاری آغاز شده بود و به این نتیجه رسید که لتیتیا جیمز ، وکیل ایالت ، 11 زن را در دوران تصدی خود مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

جیم مالاتراس
جیم مالاتراس می گوید در ساعات اداری معمولی به کتاب اندرو کوومو نفوذ کرده است.
هانس پنینک

این هیئت همچنین در حال بررسی ادعاهایی مبنی بر سرپوش گذاشتن مرگ و میر بیماران در خانه سالمندان COVID-19 و ادعای سوء رفتار جنسی است که منجر به شوک کوئومو از دوران محکومیت شد.

جیمز همچنین در حال تحقیق درباره منابع مورد استفاده برای نوشتن کتاب کوئومو ، “بحران آمریکا: درس های رهبری از همه گیری COVID-19” است.

مالاتراس به پست تأیید کرد که او دو آخر هفته طولانی را در اواخر ژوئیه یا اوایل آگوست سال گذشته صرف ویرایش نسخه خطی کوئومو و تأیید واقعیت ها کرد.

این کار همچنین دو جمعه را شامل می شد و ادعا می کرد که در آن روزها وقت خصوصی دارد.

“پس چی؟ من استراحت کردم.” مالاتراس به طور کلی در مورد کار در یک روز کاری معمولی صحبت کرد.

وی افزود: “من بسیار خوشحال بودم که این کار را انجام دادم.”

در آن زمان ، ملاتراس رئیس کالج امپایر استیت در SUNY ، یک موسسه آموزشی آنلاین بود و 297 هزار و 441 دلار حقوق دریافت می کرد.

او مدعی شد که در مورد کتاب کوئومو مناسب عمل کرده است: “من سعی کردم آن را به عنوان یک فعالیت فوق برنامه در نظر بگیرم.” “من در ساعات اداری روی کتاب کار نمی کردم. وقت دارم. این گونه شهادت دادم. »

مالاتراس همچنین هیچ گونه ارتباطی بین کار وی در زمینه کتاب و فرماندار سابق که از قدرت سیاسی خود برای انتصاب وی به عنوان رئیس سالانه 359،630 دلار SUNY در 21 آگوست 2020 استفاده کرد ، تکذیب کرد.

مالاتراس توضیح داد که دو دستیار ارشد Cuomos ، وزیر امور خارجه ملیسا درروزا و مشاور امور اجرایی استفانی بنتون از وی درخواست پیشنهاد کردند و او موافقت کرد.

او گفت “نمی داند” که کوئومو با این کتاب 5 میلیون دلار درآمد دارد و با شنیدن این خبر “متعجب” شد.

وی همچنین گفت که از توافق کوئومو با کمیسیون مشترک اخلاق عمومی مبنی بر عدم استفاده از منابع عمومی برای تهیه کتاب مطلع نیست.

دفتر کوئومو ادعا کرد که همه کارکنانی که روی این کتاب کار کرده اند این کار را داوطلبانه انجام داده اند ، یا در ساعات غیر حضوری یا به تنهایی ، صرف نظر از اینکه در تعطیلات بوده یا وقت شخصی اختصاص داده اند.

اندرو کوئومو فرماندار نیویورک
اندرو کوئومو فرماندار پیشین 5.1 میلیون دلار برای خاطرات خود از COVID-19 دریافت کرد.
متیو مک درموت

اما دیوید پترسون ، فرماندار سابق ، ادعاها را که اعضای دولت در وقت خود کار می کردند ، به سخره گرفت.

“این یک ادعای جعلی است. اگر روی کتابی کار می کنند ، کار می کنند! » پترسون به پست گفت. “شما مطابق خواست فرماندار خدمت می کنید. اگر او ناراحت شده است – شما رفته اید. “

در زمان فرمانداری خود در سال 2008 ، پترسون فرمان اجرایی را ممنوع کرد که استفاده از منابع دولتی برای مقاصد غیر دولتی را ممنوع کرد.

دادستان کل بروکلین آمریکا و FBI همچنین در مورد معامله کتاب کوئومو با مردم مصاحبه می کنند.

جیم مالاتراس
جیم مالاتراس تأیید کرد که دو آخر هفته طولانی را صرف ویرایش نسخه خطی اندرو کومو و بررسی حقایق کرده است.
هانس پنینک

اگر مشخص شود که کوئومو قانون را نقض می کند ، منبع گفت که وی مجبور است دولت را به دلیل استفاده از منابع دولتی جبران کند.

یک منبع کنگره ، که خواست نامش در مورد شهادت محرمانه مالاتراس اعلام شود ، گفت که به نظر نمی رسد که صدراعظم کنونی SUNY از کار کوئومو در پروژه کتاب بسیار راضی باشد ، اما او به هر حال این کار را کرد تا یک “سرباز بزرگ” شود.

این منبع گفت: “این یک پروژه اداری بود ، نه پروژه Cuomo.” “وقتی حامی از شما می خواهد کاری را انجام دهید ، آن را انجام دهید.”

دیدگاهتان را بنویسید