جک ساکس کهنه کار برنده دور دوم مسابقات آزاد آمریکا استجک جورک را که از نبراسکا بود و اعجوبه سابق تنیس آمریکایی به یاد دارید؟ او هنوز تیک می زند.

سوک تبعید شده به دادگاه 5 ، که می تواند حدود 1400 طرفدار را در خود جای دهد ، پنجشنبه US Open را رونمایی کرد که بزرگتر از همسر مدل جدیدش است. او در بازی یک روزه ای که تحت پوشش تاریکی به پایان رسید ، الکساندر بوبلیک ، دانه سی و یکم را با 7-6 ، 6-7 ، 6-4،4-6 ، 6-3 شکست داد.

سوک اعجاب انگیز آمریکایی که زمانی ستاره دو نفره می شد ، در ماه فوریه در مجردها به 767 رسید و اکنون در 184 نشسته است. اما او هنوز بازی های زیادی دارد. قدرت خام و مهارت های خالص.

این بازیکن 28 ساله در دور سوم در ورزشگاه آرتور آش به مصاف الکساندر زورف ، نفر دوم آلمان می رود.

والی برنده بازی جوراب باعث شد از شادی به عقب تکیه دهد. او 15 ثانیه در آنجا ماند و همسر جدیدش ، لورا لیتل ، در یک مکان کوچک با جمعیت زیادی تشویق کرد. لیتل و جوراب ، خانم کارولینای شمالی 2019 و طرفداران سابق شارلوت هورنتس ، در ماه دسامبر ازدواج کردند.

کورنهوسکر بزرگ در سال 2019 با مصدومیت مبارزه کرد و بسیاری از بازیها را در طول همه گیری 2020 از دست داد.

ساک به The Post گفت: “بسیاری از مردم به من شک کردند و حالا چند سال بعد من را کنار گذاشتند.” “انرژی شما ضعیف می شود. من صاف کردم و جنگیدم تا آن را به طور قطع پس بگیرم. مسابقه ای مثل امشب ارزشش را دارد. بیشتر از همیشه سرگرم کننده بازی کنید ، لحظاتی مانند امروز را گرامی بدارید و به این ترتیب برنده شوید. این لحظات تأثیر بیشتری در زندگی حرفه ای من داشت. “

جوراب در ابتدای کار خود زورف را بازی کرد ، اما مدتی او را ندید.

سوک گفت: “او بهترین تنیس دوران حرفه ای خود را بازی می کند.”

این یک سورتمه خوشحال کننده برای تیلور فریتز نبود ، یکی از تازه کاران تازه کار آمریکایی که در یک بازی تمام آمریکایی به جنسن بروکسبی در چهار ساعت و پنج ست باخت.

این رقابت روز جمعه قهرمانان گرند اسلم خواهد بود. هر دو زن می توانند پس از تقریباً شکست در اولین بازی خود ، عمیقا در فضای باز بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید