جوئی گالو ، یانکی به اعتماد آرون بون با یک HR بزرگ پاداش می دهد.


جوئی گالو به آن احتیاج داشت حتی اگر یانکی ها یک پیروزی دیرهنگام مقابل اوریلوس را از دست بدهند.

گالو با وجود میانگین ضربه زدن 20 به 1 در رتبه دوم در رتبه بندی میانگین ضربات شنبه در رتبه دوم قرار گرفت که میانگین ضربات کل فصل را به 0.199 کاهش داد.

گالو اعتماد به نفس آرون بون را با هومر دو نفره به ثمر رساند و در مرحله هشتم مساوی کرد تا اینکه یانکی ها سرانجام 4-3 به بالتیمور در زمین باختند.

“این برای شخص من یک معامله بسیار بزرگ بود. بدیهی است که اوضاع خوب پیش نمی رفت. ” گالو گفت ، یکی از چهار نفر را با دو RBI می زند. این بخشی از بازی است و من یاد می گیرم که چگونه با آن کنار بیایم و هر روز به آن فشار می آورم. بسیار خوب بود که بتوانم در موقعیت های نسبتاً بزرگ به نتایجی دست یابم. امیدوارم بتوانیم بر اساس آن کار کنیم. “

علیرغم رکود طولانی مدت گالو ، بون گفت که یانکی ها هنوز هم می دانند که چپ دست ها بین دی جی LeMahieu و بازیکنان سرگردان آرون جرسی و جانکارلو استانتون مناسب هستند. گالو در پیروزی 11 گانه روز جمعه با 3 ضربه آزاد و 1 پاپ آپ با اختلاف 4 بر صفر جلو رفت و 3 و 1 در دهمین دور بازی موفق شدند.

جویی گالو پس از شکست دو بر دو در خانه در هشتمین دور از شکست 4-3 یانکی ها مقابل اوریولز ، با هم تیمی های خود جشن گرفت.
جوئی گالو پس از ضربه زدن به دو تیم دوم در هشتمین دور از شکست 4-3 یانکی ها با اوریلولز ، با هم تیمی های خود جشن می گیرد.
بیل کوسرون

“من فکر کردم او احتمالاً در دو خفاش اخیر خود کمی هیجان زده است. [Friday] شب شاید شما می خواهید به آن نتیجه برسید. ” “بنابراین در واقعیت ، اطمینان حاصل کنید که تمرکز بر روی کیفیت خفاش است ، به آن اعتماد کنید و سپس باور کنید که وقتی به خفاش می روید ، نتیجه خواهد داشت.”


گلیبر تورس جمعه شب پس از بازگشت از ناحیه انگشت شست با رکورد 4-0 از ترکیب اصلی کنار رفت. گری سانچز نیز بعد از بازی شب قبل از خانه خارج نشد. هر دو بازیکن به عنوان ضربه زننده وارد مرحله 7 شدند. تورس قبل از اینکه بازی را به پایان برساند ، یک ضربه از زمین RBI به بیرون زد و سانچز 0-2 کرد.


گیو اورشلا (مچ دست) در سه بازی متوالی ضربه زده است اما گفته است که قبل از بازی تمرین می کند و می خواهد یکشنبه بازی کند.


بون گفت ، دومینگو آلمانی (شانه) روز جمعه جلسه بولپن داشت و دوشنبه جلسه دیگری خواهد داشت. سرمربی هنوز معتقد است آلمان و لوئیس سورینو (سفتی شانه) در سپتامبر زمان دارند تا روی یانکی ها تأثیر بگذارند.

بون گفت: “من فکر می کنم زمان داریم ، اما در برخی موارد ممکن است بسته شود.” سوی خوب کار می کند ، اما هنوز آمادگی رفتن به تپه را ندارد. پرتاب دومینگو [Friday]و ظاهراً نزدیکتر از دفعه قبل که عمل کرد. بنابراین آنها می توانند در این مورد تأثیر بگذارند ، چه در خارج از گاو نر و چه برای مدت کوتاهی ، چه به ما حجم زیادی بدهد یا نه. … ما پیشرفت آنها را خواهیم دید و خواهیم دید که کی و کجا می توانند به ما کمک کنند. “


کوری کلوبر بعد از بازگشت از لیست مصدومین ، دومین شروع خود را یکشنبه انجام می دهد و اجازه می دهد تا در چهار نوبت پنج مسابقه انجام دهد ، از جمله شکست بزرگ گرند اسلم جک مایفیلد با نتیجه 8 بر 7 در روز دوشنبه.

کلوبر می گوید: “من فکر می کنم چند نوبت گذشته خوب بود ، اما اجتناب از نوبت های بزرگ در این سطح اهمیت ویژه ای دارد.” “اگر با پایه بارگذاری شده بد قدم نزنم ، احتمالاً داستان متفاوتی خواهد بود.

“اما در نهایت من این کار را کردم. فقط سعی کنید تا حد ممکن اشتباه کنید. فکر می کنم خیلی خوب پرتاب کردم ، به جز پرتاب بزرگترین توپ در 4 و 2 در 4. “

دیدگاهتان را بنویسید