جمیسون کراودر می تواند پس از مثبت شدن تست کووید -19 در بازکن هواپیما بازی کند.


روبرت صالح ، سرمربی این تیم ، روز دوشنبه گفت پس از مثبت شدن تست کرونر در جیمسون کراودر ، می تواند روز یکشنبه برای بازی افتتاحیه بازی کند.

کرودر واکسینه شده است ، به این معنی که گیرنده قدیمی جانباز باید در این هفته دو آزمایش منفی را 24 ساعت بگذراند تا در روز یکشنبه با پلنگ ها رقابت کند.

صالح افزود که آزمایش مثبت کراودر یک مورد جداگانه بود و هیچ تماس نزدیک دیگری بین تیم ها وجود نداشت. او همچنین گفت که دیگر بازیکنان در حال حاضر پس از بازگشت به تمرینات تیم در فلورهام پارک با مسئله COVID-19 سروکار ندارند. Jets یک آخر هفته پیش از روز افتتاح خود داشتند.

جمیسون کراودر برای جت های 2020 بازی می کند.
جمیسون کراودر برای جت های 2020 بازی می کند.
گتی ایماژ

صالح گفت: “ما قبلاً آن مانع را برداشته ایم زیرا همه در حال حاضر بازگشته اند و آن را آزمایش کرده اند.” “بنابراین ما در حال حاضر چنین انتظاری نداریم.”


به گفته صالح ، مکی بکتون ، که تکل را از سمت چپ شروع می کند ، روز دوشنبه به دور از پروتکل ضربه مغزی تمرین می کند. انتظار می رود که وی به طور رسمی برای بازی روز سه شنبه مقابل کارولینا تایید شود.

جت ها بعد از اینکه لامیکال پرین از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد ، جاش آدامز را به فهرست فعال این تیم رساند. آنها همچنین امضای ایمنی شلدریک ردواین را رسمی کردند و جارود ویلسون و آدریان کلبرت ایمنی را به تیم تمرین اضافه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید