جلسه اعضای کمیته پزشکی در مرکز ملی فوتبال


جلسه اعضای کمیته پزشکی در مرکز ملی فوتبال

جلسه اعضای کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال امروز 19 خردادماه با حضور اعضای این کمیته در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد.


به گزارش ایلنا، نشست اعضای کمیته پزشکی با دکتر. محمد رضی، دکتر. امین نوروزی، دکتر. کاوه ستوده، دکتر. دکتر سعید سیدالحسینی. زهره هراتیان و دکتر. بهار حسن میرزایی. کادر پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان دکتر پرهان خانلری و دکتر. علیرضا شهاب و دکتر. فریناز فهیمی پور و پردیس نفرزاده با تمرکز بر نیازسنجی و ترسیم چشم انداز کوتاه مدت فصلی برای آماده سازی تیم های ملی به ویژه تیم های بزرگسالان برای حضور قدرتمند در جام جهانی.


در ابتدای جلسه دکتر محمد رضی دستور کار و موضوعات مطرح شده در این جلسه را ارائه کرد و در ادامه دکتر بهار حسن میرزایی گزارشی از فعالیت ها و فعالیت های یکساله کمیته پزشکی ارائه و به تشریح نیازها پرداخت. در زمینه پزشکی.


دکتر امین نوروزی سپس به تشریح اقدامات انجام شده برای رفع موانع و تسهیل در ارائه خدمات پزشکی در فدراسیون پرداخت و مشکلات سال گذشته را برجسته کرد.


پس از جلسه، دکتر. سعید سید الحسینی و دکتر. کاوه ستوده و همچنین دکتر. هراتیان از اقدامات انجام شده تشکر و در مورد دستور کار اظهار نظر کرد.


کادر پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان دکتر خانلری و شهاب مسائلی را در رابطه با مسائل پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مطرح کردند.


دکتر فریناز فهیمی پور و پردیس نفرزاده نیز در خصوص بهبود عملکرد بازیکنان در رده های مختلف ملی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.انتهای پیام/