جفری مایر در خانه اجرا شد


درک جتر در 8 سپتامبر به تالار مشاهیر ملحق می شود. پست 10 بهترین لحظه او را در Cooperstown تا روز بزرگ کاپیتان شمارش می کند.

4- بازی خانگی Jeter در سال 1996 ALCS به لطف جفری مایر در مقابل اورئولز انجام شد

درک جتر در بازی خانگی موفق شد ، اما جفری مایر دلیل آن بود.

در بازی 1 مقابل اوریولز در ALCS 1996 ، یانکی ها در ورزشگاه یانکی 4-3 در هشتمین مسابقه شکست خوردند. جتر ، که پایه خالی داشت ، به یک توپ مگس عمیق در زمین راست برخورد کرد. مهاجم تونی تاراسکو به نظر می رسید آماده گرفتن است ، اما مایر ، هوادار 11 ساله یانکیز ، به جتر کمک کرد تا توپ را از روی حصار و دیوار بیرون بیاورد.

جفری مایر در 1996 ALCS با این بازی خانگی درک جتر ملی شد.
جفری مایر در 1996 ALCS با این بازی خانگی درک جتر ملی شد.
AP

باید مداخله هواداران بود ، اما ریچی گارسیا ، داور راست زمین تماس را از دست داد و یانکی ها نتیجه را 4-4 کردند. وقتی برنی ویلیامز در خانه یازدهم به یک بازی خانگی دست یافت ، جایگاه مایر را در افسانه یانکیس محکم کرد و یک لحظه تعیین کننده در یک سال عالی برای جتر بود.

کمپین 1996 فصل تازه کار جتر بود و او بعد از زدن ضرب و شتم .314 با 10 رانندگی خانگی و 78 RBI ، AL Rookie of the Year نام گرفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=YVNlvnsQ828

اکتبر همان سال مهمانی بیرون آمدن او بود. جتر با .412 در پیروزی ALDS یانکی ها بر رنجرز و .417 در برد ALCS خود بر اوریولز مبارزه کرد. در 26 اکتبر ، هنگامی که یانکی ها با شکست دادن شجاعان توانستند اولین قهرمانی خود را از سال 1978 به پایان برسانند ، جتر در بازی 6 از سری مسابقات جهانی یک گل برنده بازی به ثمر رساند و ابتدا در RBI گلزنی کرد و پایگاه ها را دزدید.


گزارش پست در مورد استقبال تالار مشاهیر درک جتر را دنبال کنید.


پیروزی جتر در سال 1996 ویژه بود زیرا او تنها یانکی بود که از پنج برد خود در سری های جهانی برتری داشت. یانکی ها دو بازی اول خود در این سری را به مدافع عنوان قهرمان شجاعان واگذار کردند و در چهارمین بازی متوالی خود به پیروزی رسیدند. یانکی ها در پنج سال چهار عنوان سری جهانی را به دست آوردند.

“اولین بار بود. جتر در سال 2016 به The Post گفت: “من هرگز اولین مورد را فراموش نمی کنم.” این آغاز کار بود. یانکی ها مدت هاست که برنده نشده اند. هیجان ورزشگاه را به خاطر دارید. هیجان شهر را به خاطر می آورید.

“برتر [George Steinbrenner] او گفت اگر پیروز شویم ، او با ما خواهد بود و ما همچنان پیروز خواهیم شد. “

دیدگاهتان را بنویسید