جس گوتکین، متخصص تغذیه


جس گوتکین می‌داند که مسیر خوردن متعادل با نیت خوب هموار شده است. اما همه توصیه‌های غذایی سالم در دنیا کمکی نمی‌کنند مگر اینکه به شما مربوط باشند. جلسه با جس یک منطقه بدون قضاوت است. غذا ساده است، اما تغذیه خود می تواند پیچیده باشد.

جس گوتکین تمام زندگی حرفه ای خود را با غذا به این شکل کار کرده است. از جمله در صنعت رستوران و حتی گذراندن دوره های مختلف آموزش شراب. او در آشپزخانه راحت است و می خواهد دانش و تخصص خود را با مشتریانش به اشتراک بگذارد. به مشتریانش کمک می کند تا راه حل های عملی برای تغذیه روزانه خود پیدا کنند.

جس مشتاق حمایت از مشتریان خود در برنامه ریزی وعده های غذایی خانواده، تغذیه کودکان، اختلال در غذا خوردن (از جمله ARFID) و نگرانی های سلامتی زنان است. و همچنین با زنان و مردانی که با بیماری مزمن زندگی می کنند.

جس از زمان شروع کار خود به عنوان یک متخصص تغذیه، دو دختر جوان نیز به دنیا آورده است. زمان بندی نمی توانست عالی تر از این باشد زیرا او توانسته است تجربه عملی به دست آورد. و اصول تغذیه و تغذیه سالم را به صورت روزانه برای خانواده خود اعمال کند. جس تجربه دست اولی در مورد قدرت به کارگیری نکات برنامه ریزی وعده غذایی در یک خانواده شلوغ دارد. او واقعاً به این اصل اعتقاد دارد که در نهایت “تغذیه بهترین است”. او می‌خواهد به مشتریانش کمک کند تا بفهمند این برای خود و خانواده‌شان چه معنایی دارد.

جس خود را به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر، با اشتیاق شدید به علم غذا و تغذیه می داند. او به طور مداوم به دنبال فرصت های آموزشی است که زمینه های دانش او را گسترش دهد. بسیاری از موضوعات که در حال حاضر عبارتند از: خوردن شهودی، تصویر بدن، یائسگی، و کشاورزی کانادا و سیستم غذایی ما.

یک روز عالی صرف ایجاد دسر و نان مورد علاقه برای خانواده و دوستان او می شود. در تمام مدت از یک لیوان شراب خوب لذت می برید.

او معتقد است که عشق و علاقه او به غذای سالم، او را برای سفر سلامتی شما مناسب می کند. قرار خود را همین امروز رزرو کنید!

هزینه قرار ملاقات چقدر است؟

زمان ملاقات اولیه 80 تا 90 دقیقه است و هزینه آن 185 دلار است
قرارهای بعدی 50 تا 60 دقیقه طول می کشد و 130 دلار هزینه دارد

چگونه می توانم با یک متخصص تغذیه ثبت نام شده وقت بگیرم؟

برای رزرو قرار ملاقات با یکی از متخصصین تغذیه یا درمانگران ثبت شده ما می توانید:
تلفن: 204-515-7466
ایمیل: [email protected]
رزرو آنلاین: https://alittlenutrition.janeapp.com/#/staff_member/7/treatment/2

رژیم لاغری سریع