جزئیات قرارداد همکاری مشترک استقلال و سازمان آزاد منطقه قشم


جزئیات قرارداد همکاری مشترک استقلال و سازمان آزاد منطقه قشم

تفاهم نامه همکاری مشترک بین «سازمان منطقه آزاد قشم» و «باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال» در دبیرخانه شورای عالی منعقد شد.


به گزارش ایلنا، با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی منطقه آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد قشم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در محل سازمان منطقه آزاد قشم امضا شد. دبیرخانه شورای عالی. این تفاهم نامه همکاری امروز شنبه 17 مردادماه با هدف مشارکت و سرمایه گذاری برای انجام امور مالی، تحقیقاتی، طراحی و مهندسی، تهیه، آماده سازی، ساخت و بهره برداری از مجموعه فرهنگی ورزشی سام و زال، بین مدیرعامل افشار فتح الهی. مصطفی آجورلو مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران این قرارداد را امضا کردند.


مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در این مراسم گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اولین مجموعه حرفه ای و استانداردی است که در منطقه آزاد کشم و به همت باشگاه ورزشی استقلال ساخته شده است. دولت و همکاری در برپایی اردوهای آماده سازی تیم های فوتبال در این اردوی نظامی از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند.


سعید محمد افزود: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری باشگاه فرهنگ و ورزش استقلال شاهد ارتقای جوانان قشمی و ایجاد شرایط مناسب تری برای تیم های ملی فوتبال باشیم.


** مناطق آزاد، پیشتازان و پیشگامان عرصه ساخت کمپ فوتبال حرفه ای در کشور


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین گفت: کمپ فوتبال حرفه ای باشگاه استقلال برای اولین بار در کشور در جزیره قشم برپا می شود.


افشار فتح الهی با اشاره به اینکه مناطق آزاد می توانند در زمینه اردوهای حرفه ای فوتبال در کشور پیشگام باشند، افزود: توسعه سرانه ورزشی در مناطق و ارتقای ساختار صنعتی کشور از جمله اقدامات دکتر دکتر است. محمد از زمان حضورش در دبیرخانه شورای عالی مناطق. کشور آزاد است تا بتوانیم با ظرفیتی که در مناطق آزاد داریم خلأها و خلأهای صنعت کشور را جبران کنیم. از کشور


فتح الهی ادامه داد: این اردوی حرفه ای به نفع ورزشکاران ساکن مناطق آزاد و شهروندانی که در محدوده مناطق آزاد هستند ایجاد شده است.


وی بیان کرد: با توجه به اینکه منطقه آزاد قشم ظرفیت نظامی مناسبی برای حضور یگان های نظامی دارد و در آستانه پیشرفت و توسعه جدی است، این تفاهم نامه می تواند زمینه تحقق اهداف منطقه را فراهم کند.


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در این تفاهم نامه مقرر شده است که زمین و امکانات اولیه از سوی منطقه آزاد قشم تامین شود و باشگاه ورزشی استقلال هم سرمایه گذاری برای احداث کمپ استاندارد را برای خود باشگاه تامین کند. و استفاده از ورزش ملی


** وظیفه ماست که روحیه انقلابی و جهادی خود را در خدمت نشان دهیم


مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نیز در این مراسم گفت: وظیفه ماست که روحیه انقلابی و جهادی خود را در خدمت خود نشان دهیم.


مصطفی آجورلو افزود: سازمان منطقه آزاد قشم اتفاق بزرگی را برای جوانان قشم، کیش و هرمزگانی جشن گرفته است. این کمپ فوتبال می تواند زمینه ساز تربیت بازیکنان جدید فوتبال در منطقه باشد.


آجورلو از صدور مجوز مدرسه فوتبال در جزیره کسما خبر داد و گفت: با بازگشایی مدرسه فوتبال این فرصت در اختیار علاقه مندان به این ورزش گروهی قرار می گیرد.


وی در پایان از دکتر محمد به عنوان مدیر جهادی یاد کرد و از همکاری ایشان در راه اندازی کمپ حرفه ای فوتبال در جزیره قشم تشکر کرد.


لازم به ذکر است طرفین این تفاهم نامه همکاری را امروز (شنبه 17 مرداد) در 16 ماده امضا کردند.


انتهای پست/