جزئیات درگذشت آخرین شهید فرجه در مارتا


جزئیات درگذشت آخرین شهید فرجه در مارتا

ستوان دوم جواد زارعی پس از تحت تعقیب و تعقیب قاچاقچیان مواد افیونی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد تا حد زیادی کشته شد.


همانطور که ایلنا اشاره می کند پایگاه خبری شهدای فرجسردار سرتیپ دوم پاسدار عباسعلی بهدانی فرد در پیامی تسلیت در پی درگذشت ستوان دوم پاسدار جواد زارعی اعلام کرد: از خداوند متعال خانواده شهید، همسر، مادر، فرزندان و سایر بازماندگان این شهید والامقام.


وی افزود: بی شک خدمات صادقانه و رشادت های این شهید دلاور در مبارزه با اشرار و سوداگران جانی همیشه در دل پلیس استان یزد زنده و جاودانه خواهد ماند.

در پایان این خبر سردار بهدانی فرد برای شهید سعید علو درجات و خانواده محترم صبری جمیل و آجری جزیل از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت کرده است.

گفتنی است، ستوان دوم «جواد زارعی» متولد 1369 در بوانات فارس بوده و در سن 5 و 2 ماهگی به همراه خانواده از جمله همسر و دو فرزندش در شهرستان جزد مشغول به کار بوده است.

ظهر امروز بیست و هشتم سال 1401 ماموران مبارزه با مواد مخدر یزدا در تعقیب خودروی حامل مواد مخدر که قصد داشت تریاک را وارد شهر کند، یکی از قاچاقچیان درگیر این برخورد شد. 25 کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند. آنها مست شدند.

بر اساس این گزارش، متاسفانه در این برخورد ستوانم جواد زارعی بر اثر برخورد با قاچاقچیان مجروح شد و به دلیل شدت جراحات وارده جان باخت.


انتهای پیام/