جزئیات حادثه سیمان دشتستان/ یک نفر از بیمارستان مرخص شد


جزئیات حادثه سیمان دشتستان/ یک نفر از بیمارستان مرخص شد

وضعیت سلامت 4 کارگر حادثه کارخانه سیمان دشتستان رو به بهبود است و یک نفر نیز ترخیص شده است.


به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت سیمان دشتستان، روز گذشته این واحد در رابطه با وضعیت 4 کارگر مجروح آخر حادثه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در جریان تعمیرات برنامه ریزی شده واحد سیمان به دلیل تابلو برق چند کارگر مجروح شدند. . اتصالات و بدون انفجار یا بدون آتش سوزی.


این گزارش حاکی است با توجه به ابعاد فنی متفاوت حوادث برقی، تیم های فنی در حال بررسی دقیق علت حادثه هستند.


در این حادثه پرسنل مجرب و با سابقه واحد برق حضور داشتند که به اصول برق تسلط کامل داشتند و آموزش ایمنی کار با تجهیزات را دیده بودند که با رعایت نکات ایمنی به طور مداوم در اختیار پرسنل قرار می گیرد.


مصدومان بلافاصله پس از این حادثه توسط آمبولانس پزشکی و ایمنی کارخانه به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شدند. پس از معاینه اولیه به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه منتقل و یکی از پرسنل به نام مهندس حجت اله پورشنه مداوا و به صورت سرپایی ترخیص شد.


بنا به درخواست مدیر عامل شرکت سیمان دشتستان جهت برخورد مطلوب و هماهنگی و نظارت با مسئولین استانی و شهرستانی با بالگرد اورژانس 115 استان بوشهر به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) شیراز اعزام شد.


در بازدید مدیرعامل شرکت صنایع سیمان دشتستان از بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین (ع) شیراز، کادر درمانی آقای پورخبیاری را 53 درصد، خدارحمی را 35 درصد و خاوی را 15 درصد اعلام کردند. مدت کوتاهی پس از معاینه و درمان حذف کنید.


تیم مدیریت و پشتیبانی شرکت سیمان دشتستان مستقر در بیمارستان پرسنل مصدوم بوده و اقدامات لازم برای رسیدن به سلامت کامل در حال انجام است.


اطلاعات کارکنان حادثه متعاقبا از طریق روابط عمومی شرکت اعلام خواهد شد.


انتهای پست/