جت ها مت کاوانو را برای راهنمایی زک ویلسون می آورند.


پس از 22 فصل حضور در NFL ، مت کاوانو احساس کرد که بازنشستگی قریب الوقوع است. او در سال 2020 مربیگری نکرد. او در اکتبر 65 ساله می شود. او در خانه خود در کارولینای جنوبی راحت بود.

او داشت زمین گلف را ترک می کرد که خبر به او رسید.

کاوانا ، دستیار حمله اصلی جت ، گفت: “وقتی حادثه اتفاق افتاد بسیار شگفت زده شدم” وقتی در ماه ژوئیه شنید که گرگ کنپ ، هماهنگ کننده بازی پاس تیم ، هنگام رانندگی با دوچرخه اش توسط یک ماشین مورد اصابت قرار گرفته و کشته شده است.

کناپ و کاوانا در سال 1996 مربی 49ers بودند و مرتباً با یکدیگر در تماس نزدیک بودند. آنها هرگز دیگر با هم کار نکردند ، اما هر سال در NFL Scout Combine در ایندیاناپولیس حضور داشتند.

کاوانا در هفته های پس از مرگ کنپ ، مدیر جدید جتز ، روبرت صالح را ملاقات کرد تا از سیستم ، کارکنان و بازیکنان جدید احساس کند. و اساساً تصور می کرد که موقعیت خالی دوستش را ترک کرده است و این بر او سنگینی می کند.

جت
گرگ کنپ و مت کاوانا
گتی ایماژ ، بیل کاسترون

“من برای جایگزینی اینجا نیستم. [Knapp]به فکر نمی کنم بتوانم او را جایگزین کنم. ” کاوانا برای اولین بار پس از روی کار آمدن هفته گذشته و پس از تمرین روز پنجشنبه به طور علنی صحبت کرد. “اما من قول می دهم که سعی کنم نمایندگی خوبی از او داشته باشم. من می خواهم که او با تلاش زیاد و انجام بهترین کار به او افتخار کند.”

او سعی خواهد کرد این کار را با صدای دیگری در گوش مدافع تازه کار زک ویلسون انجام دهد. کاوانا تنها صدا نخواهد بود ، اما صدایی کمیاب و با تجربه خواهد بود.

جت ها دارای یک مدافع تازه کار و سرمربی هستند. بازیگر آنها مایک لافلور هرگز به طور تمام وقت در NFL کار نکرد. مربی مهاجم آنها Rob Calabrese نیز در اولین فصل خود پس از کار به عنوان مربی کنترل کیفیت تهاجمی در Bronco است.

صالح دستیاری می خواست که پیش از این برای موقعیت کنپ به عنوان مربی به مدت 25 سال در اینجا حضور داشته باشد.

و کاوانا ، که مربی مارک سانچز در فصل 12-2009 بود ، قبلاً به معنای واقعی کلمه اینجا بود. با وجود اینکه دو مسابقه قهرمانی AFC برای سانچز نیویورکی جواب نداد ، کاوانا به آخرین آینده جت ها امیدوارتر است.

او می گوید: “تعداد زیادی از بازیکنان دفاعی جوان با قدرت بازو و تحرک به لیگ می آیند. … با توجه به آنچه من متوجه شده ام ، او واقعاً در آنچه در آن سوی توپ اتفاق می افتد ، خوب است. این غیرعادی است. ”کاوانا درباره انتخاب شماره 2 کلی گفت.

شباهت ویلسون به سه نام منجر شده است و نشان می دهد که حد بالایی او چقدر است و چند متغیر در بازی وجود داشت: جو مونتانا ، استیو یانگ و ترنت دیلفر.

کاوانا می گوید: “او می داند که سیستم دفاعی چگونه کار می کند ، در کجا قوی است ، برخی از نقاط ضعف آنها چگونه مورد حمله قرار می گیرد.” “و تاثیرگذار بود.”

جت
جک ویلسون
AP

کاوانا و سانچز ، که بیشتر بر روی اصول اولیه تمرکز می کنند ، پس از فصل 2012 هر دو غایب بودند. این مربی قبل از گذراندن پنج فصل در واشنگتن به مدت دو سال به شیکاگو رفت. فصل 2 هماهنگ کننده حمله بود.

طرح حمله جت ها باید آشنا باشد زیرا ریشه در کایل شاناهان دارد که کاواناو در واشنگتن مربی او بود.

با این وجود ، زمان جذب کاوانو برای جذب هرچه بیشتر ویلسون تا آنجا که ممکن است است.

کاوانا ، مدافع سابق دفاع که در سالهای 1990-1991 پشتیبان تیم Giants بود ، می گوید: “آنچه در دو یا سه هفته گذشته دیده ام پیشرفت روزانه است.” “برخی از روزها واقعاً بسیار خوب هستند. بعضی روزها کمی استراحت می کند. اما او نگرش مسری دارد. او کار می کند

“او وقت خود را در اتاق فیلم می گذراند. او از پرسیدن سوالات نمی ترسد. اگر او اشتباهی انجام داده است ، باید پاسخگو باشد. “

این شروع قدرتمندی برای تجدید دیدار است که با تراژدی آغاز شد. در 17 ژوئیه ، هنگامی که ناپ در کالیفرنیا مورد حمله قرار گرفت ، کاوانا گفت: “برادر ، من برای تو دعا می کنم. شما می توانید از این وضعیت عبور کنید.”

اوضاع وخیم است ، اما کاوانو پس از لحظه ای فکر کردن می خواهد باعث افتخار دوستش شود.

و صالح می خواهد مدافع جوان جوانش چشمان پیرتری داشته باشد.

“تجربه ، دانش” صالح از درخواست کاوانا برای او صحبت کرد. “انگار خدا روحش را آرام کند ، نپر.

“او همان حضور ، همان سکون را دارد ، نه تنها برای زک ، بلکه مایک نیز. [White]به او یک دارایی بزرگ است. “

دیدگاهتان را بنویسید