جبران انرژی و چاقی در انسان


هرچه بیشتر تمرین کنید ، بدن شما هنگام ورزش و استراحت کالری کمتری می سوزاند که در واقع می تواند منجر به افزایش وزن شود.

این جالب است زیرا به این معنی است که اگر بتوانیم آنچه را که از نظر متابولیکی اتفاق می افتد تشخیص دهیم ، می توانیم به کاهش وزن افراد کمک کنیم.

البته ما باید کالری دریافتی را محدود کنیم و برای حفظ سلامت کلی ورزش را ادامه دهیم ، اما کاهش وزن بسیار بیشتر از اینهاست.

ما باید متابولیسم را با استفاده از علم هک کنیم.


جبران انرژی و چاقی در انسان

“افزایش سطح فعالیت می تواند منجر به کاهش بازده مصرف انرژی به دلیل پاسخ های جبرانی در مصرف انرژی غیرفعال شود. این پیشنهاد پیامدهای عمیقی برای تکامل متابولیک و سلامت انسان دارد.

این بدان معناست که افزایش طولانی مدت فعالیت مستقیماً به افزایش کل مصرف انرژی نمی انجامد زیرا سایر اجزای فعالیت به این معنی است که افزایش طولانی مدت فعالیت مستقیماً به افزایش کل مصرف انرژی نمی انجامد زیرا سایر اجزای کل مصرف انرژی ممکن است در پاسخ کاهش یابد.

ما از بزرگترین مجموعه داده های جمع آوری شده در مورد کل انرژی مصرفی بزرگسالان و مصرف انرژی پایه افرادی که زندگی عادی دارند استفاده کردیم تا متوجه شویم که جبران انرژی یک انسان معمولی به دلیل کاهش در مصرف انرژی پایه 28 درصد است. این نشان می دهد که تنها 72 درصد از کالری اضافی که از فعالیت های اضافی می سوزانیم به کالری بیشتری که در آن روز سوزانده شده است تبدیل می شود. “

https://www.cell.com/current-biology/pdf/S0960-9822(21)01120-9.pdf

دیدگاهتان را بنویسید