جانکارلو استانتون در 11 بازی از یانکی ها مقابل اوریولس اخراج شد


تیمی که بهترین رکورد بیس بال از 17 ژوئیه را دارد و تیمی که بدترین رکورد فصل را دارد جمعه شب در برانکس با هم دیدار کردند.

به طور طبیعی ، درست مانند رسم یانکی ها به زشتی تبدیل شد.

با این حال ، حتی پس از باخت تا پایان دهم ، یانکی ها باز هم بازی را به تساوی کشاندند و جانکارلو استانتون در یازدهم ضربه پایانی را به ثمر رساند و اوریولز را با نتیجه 4-3 شکست داد و بازی را برد.

استانتون هیچ وقت را در انتهای یازدهم از دست نداد ، با ضربه یک نفره از مرکز و به ثمر رساندن پیراهن دونده اتوماتیک آرون از پایه دوم.

کلی هولمز 11 تیم برتر یانکیز (78-56) را کار کرد و به سرعت دونده ای بدون خروج در کرنرها پیدا کرد. با این حال ، او با گرفتن یک پنجره بازشو ، یک پرواز کم عمق که به زمین راست پرواز می کرد و ضربات ضربات ، بازی 3-3 را بدون امتیاز فرار کرد.

جمعه هفتاد و ششمین بازی فصل یانکی ها بود که اجازه دو یا کمتر دو مسابقه را داد (بیشترین تساوی برای متس در یک رشته اصلی). و آنها به بهترین رکورد MLB 49–27 رسیدند. با این حال ، آنها نتوانستند هیچ پایه ای از Rays بگیرند زیرا آنها 5-3 بر دوقلوها غلبه کردند و به پیروزی رسیدند.

جانکارلو استانتون
جانکارلو استانتون ، که در بازی موفق به بازی خانگی شد ، در پایان یازدهم نیز به پایان یانکی ها رسید.
گتی ایماژ

رایان مونتکاسل در بازی دهم واندی پرالتا ، اریولز را 3 بر 2 پیش انداخت. او یک ضربه یک نفره را به زمین چپ وصل کرد تا یک دونده اتوماتیک را به ثمر برساند.

DJ LeMahieu سپس بازی را در انتهای بازی با یک ضربه از سمت راست مساوی کرد و تایلر وید ، اتورانر را از پایه دوم به ثمر رساند. LeMahieu پس از یک زمین ناهموار سوم شد اما با بیرون آمدن جوئی گالو و زمین زدن پیراهن در آنجا ماند.

یانکی ها نتوانستند گول بازی اوریولز را که یک روز با یک لیگ برتر ERA (5.44) تا وقت های اضافه وارد شده بودند ، شکست دهند. کوزه های امدادی بالتیمور یانکی ها را 2-2 تا دهم به تساوی کشاندند و تنها یک ضربه در چهار نوبت از نهم به ثمر رساندند.

جان مینز ، چپ شروع کننده چپ Orioles ، یانکی ها را بدون ضربه نگه داشت تا دو بازی در چهارمین مسابقه ، و استانتون این وضعیت را به شدت تغییر داد. استانتون هشتمین مسابقه خانگی خود را با شوت انفرادی 424 فوت در 14 بازی گذشته انجام داد و یانکی ها را با نتیجه 1 بر 0 شکست داد.

یانکی ها در انتهای پنجم این بازی پیشتاز بودند. پس از خروج Rougned Odor ، او با تک آهنگ بلوری Gary Sanchez به رتبه سوم صعود کرد. لماهیو او را با پرواز قربانی سوار کرد و نتیجه را 2-0 کرد.

یانکی ها
نستور کورتس
رابرت سابو

نستور کورتس جونیور تنها با سه ضربه در پنج نوبت بدون گل به ثمر رساند ، اما تری مانچینی یک بازی انفرادی را در عمق چپ چپ در انتهای ششم با ضربات 2-1 بر اوریولز زد. انفجار مانچینی بعد از 5 ²/₃ کورتس را از بازی خارج کرد. او چهار ضربه و دو راه رفتن را رها کرد و هفت ضربه را زد.

خورخه متئو ، بازیکن سابق یانکیز ، بعداً جاناتان روئسیگا را مساوی کرد تا شوت انفرادی بازیکن خط چپ را مهار کند. این اولین اجرای خانگی لوییسیگا از 7 مه و سومین بازی خانگی در 68 نوبت بود.

چاد گرین دو رکورد خطرناک را در رده هشتم به ثمر رساند تا دوندگان اول و دوم شوند ، اما موفق شد بازی را شکست دهد. آرولدیس چپمن در انتهای نهم قرار گرفت و به یانکی ها فرصت برد در نیمه دوم را داد.

گلیبر تورس پس از غیبت تقریباً یک ماهه با پیچ خوردگی انگشت شست ، از لیست معلولان بازگشت و با یک جفت پرتاب عمیق 0-4 پیش رفت.

دیدگاهتان را بنویسید