جالن رز با استیو پری در مورد انتخاب مدرسه و اتحادیه ها صحبت می کند.


ما می خواستیم یک قسمت از “مرد رنسانس” را به شخصی اختصاص دهیم که از من الهام گرفت و ما پس از اینکه در حالت مدرسه هستیم و پس از یک سال آموزش مجازی ، از دانش آموزان به آکادمی رهبری جالن رز استقبال می کنیم. در بازی های آموزشی ده سال پیش من یک مدرسه چارتر در دیترویت راه اندازی کردم.

پیش از این ، او کمک هزینه تحصیلی را در دانشگاه میشیگان آغاز کرد ، حدود 15 سال پیش در CNN ، بنیانگذار مدرسه اجاره ای Capital Prep و مدافع آموزش Dr. من قسمت مربوط به استیو پری را دیده ام. تغییر تمرکز خیریه خودم او همه کارها را انجام داد او م founderسس ، جمع آوری کننده کمک های اصلی و راننده اتوبوس بود. او که یک اختلال طبیعی در آموزش و پرورش بود ، مانند یک دیوانه جو کلارک در “به من تکیه کن” بود ، با یک استثنا. او خفاش حمل نمی کرد.

برایم جالب بود. در آن زمان من در بریستول ، کانکتیکات کار می کردم ، بنابراین در مدرسه وی در هارتفورد شرکت کردم. ما موفق شدیم و او مربی و دوست شد.

دکتر پری خودساخته است و داستان اصلی او بسیار شبیه به کودکان شهری است که به آنها خدمت می کند.

دکتر پری گفت: “من در خانه های عمومی بزرگ شدم.” “من در تولد 16 سالگی مادرم متولد شدم. وقتی 18 ساله بودم ، پدرم در زندان بود. … همانطور که می دانید ، من در مدرسه خوب درس نمی خواندم. زمانی را در دانشگاه به یاد می آورم که شخصی به من می گفت “روشنفکر”. گفتم: “یو ، دوباره بگو” قسم می خورم – فکر می کردم آنها با من بی ادبی می کنند… همیشه فکر می کردم باهوش نیستم. من در دبیرستان در Outward Bound بودم. آنها ما را به این برنامه “هودی در جنگل” فرستادند. آنها شما را می فرستند و می ترسند: “اگر زندگی خود را درست انجام ندهید ، این می تواند زندگی شما باشد”.

بومی کانکتیکات گفت که او بچه بدی نبود ، اما حتی در بهترین شرایط هم نبود. او ورزش می کرد ، اما در 145 پوند در 5 فوت 9 اینچ حرفه ای نشد. او همچنین گزینه هایی برای هل دادن و کشیدن مواد مخدر داشت ، از جمله معلق بودن در سرما ، که برای او مناسب نبود. اما او می دانست که برای نتایج آن زندگی ساخته نشده است.

در عوض ، او از اقدامات مادرش در انجمن های مستاجر که در آن زندگی می کنند الهام گرفت.

دکتر پری با خود فکر کرد که این سیاست است و می گوید: “من می خواهم کاری انجام دهم.” او حتی برای پست های دولتی نیز نامزد شد ، اما مانند گلدیلاکس که سعی می کرد کار مناسب را پیدا کند ، بهترین نقطه تحصیل خود را پیدا کرد. و پسر ، او یک بلیط تهیه کرد. Capital Prep در حال حاضر 5 مدرسه دارد. دکتر. پری و دیدی جدیدترین مدرسه خود را در برانکس افتتاح کردند. او همچنین مشاور واقعی اپرا ، استیو هاروی و افرادی مانند شما است. او تغییر دهنده نسل است و دیکتاتوری با روحیه جنگندگی زیاد است که به او قدرت حضور داده شده است.

او مدافع سرسخت انتخاب مدرسه است و گزینه هایی غیر از آنچه که کد پستی کودکان حکم می کند ، ارائه می دهد. او گفت که آموزش و پرورش نباید یک موضوع حزبی باشد ، اما واقعیت هایی وجود دارد که در سیاست و آموزش عمومی وجود دارد. اکثر دانش آموزان وی سیاه پوست و لاتین هستند و اکثر سیاستمداران سیاه پوست و لاتین دموکرات هستند و تحت کنترل اتحادیه معلمان هستند. اتحادیه های معلمان بسیار قوی هستند. و آنها دانش آموزانی را که بیشترین نیاز را به آنها دارند ، قدرت نمی دهند.

دکتر استیو پری از فعالیت مادرش الهام گرفت.
دکتر استیو پری از فعالیت مادرش الهام گرفت.
جانی نونز

“اتحادیه می گوید. [Democratic politicians] چه باید بکنند و به آنها گفته می شود که این کار را تقریباً یک طرفه انجام دهند. به ویژه اتحادیه های معلمان (گروهی که حداقل 85٪ سفیدپوست و اکثراً زن هستند) به سیاستمداران سیاه پوست و لاتین می گویند چه چیزی بگویند ، چه زمانی و چگونه آن را بیان کنند. یکی از مواردی که من به آنها می گویم “آموزش عمومی” است. چون مدرسه دولتی نیست ، ما این خوک را می پوشیم و او را ملکه جشن می نامیم. خود اتحادیه معلمان خصوصی شد. این بدان معناست که اکثر زنان سفیدپوست ساکن در حومه شهر از فرزندان سیاه پوست و لاتین کاملاً سود می برند. “

وی خاطرنشان کرد که اکثر این سیاستمداران فرزندان خود را به مدارس انتخابی می فرستند ، به این معنی که مدارس دولتی ، خصوصی یا کاتولیک هستند.

او می خواست این اختیار را به هر خانواده ای بدهد. و شانس اگرچه خارج از حوزه مدارس سنتی است که توسط اتحادیه معلمان کنترل می شود. بازیکنان می توانند انتخاب کنند. دانش آموزی که یک حرکت وحشیانه 40 یاردی را انجام نمی دهد چطور؟

“اگر به NFL ، NFL نگاه کنید ، هیچ یک از آن برادران به مدرسه محلی نرفته اند و ما فکر می کنیم که این عالی است. ما فکر می کنیم این همه بچه ها را به سراسر کشور بفرستیم تا بتوانند بدوند و توپ را صدها یا هزاران مایل دورتر از خانواده خود بگیرند ، کاملاً مناسب است. بله ، اما اگر کودک بخواهد به مدرسه STEM در شهر بعدی ، منطقه بعدی برود … مانند این است: “وای ، وای ، وای ، وای.”

پس از مدت ها کار در JRLA ، آموختم که مردم تا بدانند چقدر برای شما اهمیت دارد به آنچه شما می دانید اهمیتی نمی دهند. دکتر پری با دانشجویان مانند دانشجویان خود رفتار می کند و به آنها عشق وحشی می دهد. او می خواهد همه کاره باشند و مهارت هایی در جیب پشت خود داشته باشند. یکی از نمونه ها دانش آموز سابق آندره دراموند است که توسط دیترویت پیستونز در سال 2012 به عنوان نهم انتخاب شد.

“آندره این را می گوید. او مانند چهار بازی اول خود در سال اول دبیرستان ، یک امتیاز کسب کرد. او اولین باری که به دانک رفت ، زمین خورد. به پشت افتاد. بنابراین او [Capital Prep]و من به مادرش گفتم: “من با او مانند خودم رفتار خواهم کرد. مطمئن باشید. ‘ و با او صحبت کردم ، گفتم: “پسر ، متاسفم. من نمی دانم این بسکتبال خوب پیش می رود یا خیر. ”

دکتر پری آندره را زیر نظر نگرفت زیرا فکر می کرد آندره به NBA می رود. او می گوید: “زیرا می دانستم که او یک جوان زیبا است و شایسته این فرصت است که هر کاری را که خدا او را انجام داده انجام دهد.”

آندره دراموند ، دکتر  او دانشجوی سابق پری بود.
آندره دراموند ، دکتر او دانشجوی سابق پری بود.
گتی ایماژ

آندره به لیکرز رفت و در حال حاضر با فیلرهای 76 در فیلادلفیا است ، اما وقتی در پیستونز بود او و مادرش شروع به حمایت از JRLA کردند. اگرچه آنها در حال حاضر در شهری کاملاً متفاوت هستند ، اما هنوز اهدا کننده هستند زیرا مزایای انتخاب مدرسه را از نزدیک تجربه کرده اند.

بله آقای دکتر پری علاقه زیادی به یادگیری با کودکان دارد. اما او همچنین سرگرم کننده ، کفرآمیز ، خوش لباس و یک دوست خوب است که می تواند با بدن دانش آموز خود ارتباط برقرار کند. او قدم می زند و داستان های آنها را تعریف می کند. وقتی “Lean on Me” را می بیند و تصور می کند “Fair Eastside High” را زیر دوش می خواند ، احساس همدردی می کند. او همچنین موهای خود را کوتاه می کند ، که من هرگز آن را انجام نمی دهم مگر اینکه زمانی که در برنامه 5 ، 10 یا 20 ساله خود نبودم طاس شدم.

“به ورشکستگی برمی گردد. من به کوتاهی مو نیاز داشتم. ”او گفت که از تیغ قدیمی پدربزرگش استفاده خواهد کرد. “حالا یادت باشه چند ضربه به سرم زدم. من بیش از چند بار از خط چشم مادرم استفاده کرده ام. ” او هنگام تحصیل در دانشگاه رود آیلند موهای تیم بسکتبال را کوتاه کرد. زیرا در جنوب رودآیلند تعداد زیادی آرایشگر سیاه وجود نداشت. بنابراین وقتی از تماس با مدرسه منشور خسته می شود ، همیشه می تواند روی قیچی خود حساب کند.

اما دکتر پری هم انسان است. او ایرادات خاص خود را دارد. او می تواند بسیار بحث برانگیز باشد. به عنوان مثال ، او فکر می کند که جانی گیل در نسخه جدید بهتر از توهین به بابی براون است. شکی نیست که چه کسی برای گروه ارزشمندتر بود. اینجاست که ما جدا می شویم. اما در غیر این صورت ، دکتر را پیدا خواهید کرد. من پیر را دنبال می کنم. دوست من

از دیترویت جالن رز او عضوی از Fab Five معروف دانشگاه میشیگان است که بسکتبال کالج را در اوایل دهه 90 تکان داد. او 13 فصل در NBA بازی کرد تا اینکه تبدیل به یک چهره رسانه ای شد. رز در حال حاضر تحلیلگر “شمارش معکوس NBA” و “برخیز” و مجری مشترک “Jalen & Jacoby” است. او “The Fab Five” را برای مجموعه “30 برای 30” از ESPN تهیه کرد ، نویسنده پرفروش ترین طراح طعم مد “Got to Give People What They Want” است و یکی از بنیانگذاران Jalen Rose Leadership است. یک آکادمی مدارس دولتی در شهر من.

دیدگاهتان را بنویسید