ثروت فرصت سلامتی – آیا آنچه را که برای الهام بخشیدن به خود لازم است دارید؟

پاسخ به این سوال برای داشتن یک زندگی رضایت بخش کاملاً حیاتی است. اگر تماشا می کنید آیا آنچه را که برای WOW لازم است دارید؟ و آن را ورق بزنید، می‌گیرید: “برای هیجان‌انگیز کردن خود به آنچه دارید نیاز است”. اگر موافق نیستید، همین حالا خواندن این مقاله را متوقف کنید زیرا بقیه چیزها معنی ندارد و فقط وقت خود را تلف می کنید.

چند دقیقه وقت بگذاریم تا تیتر را تجزیه کنیم.

تندرستی

از دیدگاه من، تندرستی از چندین عنصر تشکیل شده است. یکی از بخش های مهم، سلامت جسمانی است. بدون رفاه جسمانی، بعید است که به موفقیت چشمگیری دست یابید، زیرا موفقیت مکرر به انرژی و انگیزه فوق العاده ای نیاز دارد. این نوع انرژی و درایو به طور معمول در بدن تخلیه شده در دسترس نیست. بله، افراد خارق العاده ای وجود دارند که با وجود مشکلات سخت سلامتی موفق هستند. شما قابل تحسین هستید با این حال، ما در مورد استثنا صحبت نمی کنیم.

من از این موضع آمده ام که قرار است شما سالم باشید و بیماری مهاجمی غیرطبیعی است. تندرستی نتیجه ژن‌های عالی، پرورش عادات سالم و توانایی تشخیص و متوقف کردن محرک‌های خطرناک در محیط شماست که می‌توانند باعث بیماری شوند. با آگاهی از این 3 مؤلفه اصلی و نقش مستقیم در تأثیر آنها بر سلامتی شما، می توانید خود را روی صندلی راننده بنشانید. این بدان معناست که شما به همراه پزشک عمومی خود و هر کس دیگری که در ماساژ وضعیت سلامتی شما نقش دارد، شرکت کننده بسیار حاضر هستید.

این سلامتی شماست که به شما اجازه می‌دهد در میان دیگران متمایز شوید زیرا انرژی خام عظیمی که برای موفقیت لازم است در هر کاری که انجام می‌دهید مشهود است. در نتیجه، در هر کاری که انجام می دهید، خود را به عنوان یک مدعی برتر قرار می دهید. اگر تجربه ای در زندگی دارید، می دانید که این برای آینده شما چه معنایی دارد! توجه داشته باشید که گفتم شما خود را به عنوان یک مدعی قرار می دهید. به نظر می رسد زندگی برای خود ذهنیت دارد. گاهی اوقات موفقیت از شما دور می شود، حتی اگر کارهایی را طبق کتاب انجام داده باشید. خیلی به خودتان سخت نگیرید، شما تنها نیستید. تسلیم نشو!

با این حال، عالی باشید. عالی یعنی با استعدادتان، دانشی که کسب کرده اید و انرژی امروزی که دارید بهترین ها را از خودتان بگیرید. حداقل می توانید بگویید که همه چیز را می دهید.

پیامی که در اینجا وجود دارد این است که سلامتی خود را اولویت اصلی خود قرار دهید. باید ادعایش کنی

فرصت

فرصت مانند پروانه زودگذر است، مانند صابون خیس لغزنده، و مانند برونکوی وحشی وحشی است.

هنگامی که یک ایده درخشان به ذهن شما خطور می کند، متوقف شوید، مشاهده کنید و با آن ملایم باشید. ایده درخشان شما مانند یک پروانه است. برای شما که خلاق هستید، این جای تعجب نیست. جن دوست ندارد مجبور به تسلیم شدن شود. بگذارید جن با شرایط خودش از بطری بیرون بیاید.

با این گفته، هنگامی که فرصت به راحتی در دست شماست، اقدام کنید وگرنه به سرعت از بین خواهد رفت. فرصت به دنبال یک پایه محکم است. برای شما به عنوان یک کارآفرین، این حقیقتی است که دست اول آموخته اید.

فرصت مانند یک برونش است. این شما را از طریق یک سواری سخت عبور می دهد و سعی می کند چندین بار شما را پایین بیاندازد تا احترام خود را به دست آورید. اما اگر این کار را بکنید، فرصت از آن شماست!

پیام اینجا این است که به دنبال فرصت باشید.

ثروت

ثروت باید باشد. همانطور که در مورد سلامتی صدق می کند، من این موضع را می گیرم که مقدر شده است شما چیزهای زیادی داشته باشید، ثروتمند شوید و کمبود یا فقر یک مهاجم غیرطبیعی است. من لزوماً انتظار ندارم که شما در این دیدگاه با من موافق باشید.

تصور کنید شما ثروتمندترین فرد روی کره زمین هستید و هیچ چیز فراتر از توانایی شما نیست. شما خانواده ای دارید که دوستش دارید. آرزوی او برای آنها این است که زندگی خود را به انجام برسانند تا تبدیل به آن چیزی شوند که باید بشوند. آیا آگاهانه کمبود و فقر را بخشی از زندگی خود قرار می دهید؟ نه، این اصلا منطقی نیست. این طوری نیست که شما می خواهید. به عنوان یک والدین، دارایی های شما ممکن است توسط یکی از فرزندانتان رد شود. فرزند شما ممکن است در مسیر فراوانی خراب شود یا یکی دیگر از اعضای خانواده او را از این نعمت فریب دهد. واقعیت این است که شما هرگز قصد ندارید این اتفاق بیفتد. با این حال، شما کسی را مجبور به پذیرش شرایط شما نمی کنید. به همین ترتیب، خداوند در نظر دارد که تک تک افراد این کره خاکی فراوانی داشته باشند. نه خیلی زیاد، نه خیلی کم، بلکه فقط مقدار مناسبی برای تحقق هدفش برای ما روی زمین است. وقتی این اتفاق می افتد شما در منطقه هستید. شما احساس می کنید و می دانید که زندگی شما در مسیر درستی است! این بدان معنا نیست که زندگی شما عاری از چالش است. این بدان معنی است که می توانید محکم روی پای خود بایستید و با اعتماد به نفس و منابع با چالش های خود روبرو شوید.

همانطور که به اطراف زمین نگاه می کنم، ثروت و فراوانی برای اکثر مردم یک واقعیت نیست. برای بسیاری از ما، کمبودی در بخشی از زندگی ما وجود دارد که باعث غم و اندوه و ناامیدی ما می شود.

ثروت، یا اگر ترجیح می دهید مقدار زیادی، برای پیشرفت و تحقق پتانسیل کامل شما بسیار مهم است. تو آفریده نشدی که نیمه راه بروی… تا در میانه ناکجاآباد کشتی غرق شوی. با این حال، ثروتی که نیاز دارید مختص شماست. این ثروت ضروری است که برای گرد هم آوردن افراد و ابزارهای مورد نیاز برای انجام امور به نفع شما و همگان نیاز دارید. این واقعا یک فرمول برد-برد است. اگر این ثروت وجود نداشته باشد، دستیابی به تلاش شما و تحقق رویای شما لنگ می زند. برای برخی فقط برای مدت کوتاهی است. برای دیگران این داستان زندگی آنهاست.

این نوع ثروت از بدو تولد همراه با سیستم راهنمایی برای کشف آن در انتظار شماست. این یک هدیه ناشایسته از جانب خداوند است، از این رو اصطلاح فیض است. این بخش شماست که به این لطف گام بردارید تا برنامه بی نظیر سپاسگزاری خود را اجرا کنید! در اینجا یک چالش بالقوه برای برخی نهفته است. این یک مشارکت بین گریس و شما است که در آن عبارت “زباله داخل، زباله بیرون” معنای واقعی پیدا می کند.

پول “ریشه” همه بدی ها نیست. می تواند به ریشه “A” تبدیل شود. از ثروت به هر طریقی که می توانید برای احترام به خدایی که آن را برای تحقق شما در نظر گرفته است استفاده کنید. دیدن اینکه فرزندان او به فراوانی دریافت می‌کنند و از آن با روحیه درست استفاده می‌کنند، برای خدا شادی بزرگی به همراه می‌آورد، همانطور که مشاهده اینکه فرزندانتان از منابع شما بهره می‌برند، شادی زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد. شما برای فراوانی آفریده شده اید نه برای کمبود! هر چیزی کمتر از آن چیزی که برای تحقق پتانسیل خدادادی خود نیاز دارید به این معنی است که چیزی در پیکربندی سیستم رهبری که برای هدایت شما به ارث طراحی شده تغییر کرده است. آیا ممکن است برنامه نویسی اصلی را تغییر داده باشید یا به کسی اجازه دهید با آن بازی کند؟ در محیط‌های خاصی، این میراث خدادادی توسط اعضای بی‌رحم خانواده سیاره‌ای ربوده شده است. تا آنجایی که در اختیار شماست، اگر هنوز ثروت خود را کشف نکرده اید، آیا تنظیمات خود را به حالت پیش فرض بازنشانی کنید؟ سازنده برنامه درست زمانی که آن را به شما داد آن را پیکربندی کرد. اگر می خواهی مرا دیوانه صدا کن!

آیا آنچه را که برای “WOW” لازم است دارید؟ WOW، سه حرف که کلمات قدرتمند را معرفی می کند – سلامتی، فرصت و ثروت که منجر به روحیه بالا می شود. آیا واقعاً می توان این سه کلمه را در یک مکان یافت؟ بله، آنها در مناطق خاصی برای کسانی که مایل به استفاده مجدانه هستند در دسترس هستند. کسانی که صادقانه به دست آورده اند می توانند از آنها نهایت لذت را ببرند.

شاید قبلاً به هدف خود در این زمینه رسیده باشید. شاید برای شروع سفر به اینجا رسیده اید. من در حال حاضر در جاده ای هستم که این 3 مزیت را ارائه می دهد. البته راه های دیگری نیز برای رسیدن به همین نتیجه وجود دارد. با این حال، این مسیر ممکن است برای شما مناسب باشد. آنچه را که می خواهید از آن بگیرید: سلامتی، فرصت، ثروت یا هر سه. اگر این مورد علاقه شماست، از سایت من دیدن کنید. من بسیار مایل خواهم بود با شما صحبت کنم و به سوالات شما پاسخ دهم. مختصات من در سایت موجود است. آیا آنچه برای WOW لازم است را دارید؟

رژیم لاغری سریع