ثبت نام گودرز در انتخابات کمیته ملی المپیک


ثبت نام گودرز در انتخابات کمیته ملی المپیک

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه در بازدید از کمیته ملی المپیک در هیئت ثبت نام کرد.


به گزارش ایلنا، در هشتمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخاباتی کمیته ملی المپیک، مهدی گودرژی رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه از کمیته ملی المپیک بازدید و در هیئت ثبت نام کرد.


پیش از این هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به عنوان رئیس و عضو هیئت مدیره، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون برای عضویت در هیئت مدیره، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو برای این سمت بودند. رئیس و عضو هیئت مدیره، مهدی علینژاد عضو هیئت مدیره فدراسیون ووشو برای سمت ریاست، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک برای سمت ریاست، غلامرضا شعبانی بهار برای سمت هیئت مدیره. ، مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز برای سمت هیئت کمیته ملی المپیک، عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی برای سمت هیئت مدیره، فضل الله باقرزاده. غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برای تصدی پست ریاست و نایب رئیسی ثبت نام کرد.


با تصمیم مجمع عمومی و هیئت مدیره کمیته ملی المپیک، مجمع انتخاباتی این کمیته در تاریخ 15 شهریورماه سال جاری برگزار می شود و به همین منظور ثبت نام از نامزدهای تصدی ریاست، نایب رئیسی و عضویت انجام می شود. این هیئت از صبح روز چهارشنبه 14 مرداد آغاز و تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت. این ماه ادامه خواهد داشت.


انتهای پست/