تیفانی هادیش در “شمارنده کارت” پل شریدر ظاهر می شود.


کارت های Tiffs همه چیز را دارند.

تیفانی هادیش در “پیشخوان کارت” است. <택시운전사>به کارگردانی پل شریدر ، نویسنده کتاب.

تیفانی: “این درباره یک دامپزشک سابق (اسکار ایزاک) است که مبتلا به PTSD است ، عاشق پوکر است ، چهره پوکر دارد و شخصیت او آنقدر قوی است که او اسکار گرفت.

“در ابتدا ، من فیلمنامه را نفهمیدم. هیچ کس نگفت کمدی است یا درام. سه بار خواندم. بار سوم گفتم: “اوه ، این می تواند پارک را خراب کند.” این یک راه عالی برای مردم است که مرا در حال انجام کاری جدید ببینند ، اما همچنان “Haddish” را به ارمغان می آورد. “

این به هر معناست ، او خودش است و در تئاتر 10 است. به به

در دیگر اخبار هالیوود ، اد اسنر خداحافظی می کند. خیلی حرف زدیم. او این را به من گفت اما من از آن دسته افرادی نیستم که بخواهم با آنها تماس بگیرم. من این کار را نمی کنم. او همانند سال 2011 ، وارن بافت را در فیلم بحرانی HBO به نام “Too Big to Fail” با جیمز وودز و ویلیام هرت بازی کرد. من می خواستم با بافت ملاقات کنم ، اما از آن دسته افراد نیستم. من کارها را با آرامش انجام می دهم.

“من آرام زندگی می کنم. بینی خود را بردارید ، بشقاب خود را تمیز کنید و سخت بخوانید. این یک انزوا طبیعی است ، بنابراین می تواند همه سر و صداهایی را که با افزایش سن ایجاد می کنیم ، کنار بگذارد.

“من ثروتمند نیستم. عیسی ، نه ما در “نمایش مری تایلر مور” با قیمت پایین شروع کردیم. پرداخت با schleppers. “لو گرانت” در پنجمین سال خود بود. من در این نمایش نیم میلیون دلار درآمد داشتم. اما مالیات ، تبلیغات ، مدیر ، نماینده ، دستیار ، قبض خانه وجود دارد. زندگی من در حال حاضر اجاره یک خانه در کالیفرنیا با 3000 دلار در ماه است. اگر داغ نیستید ، هیچکس ناگهان متوجه شما نمی شود. “


دیگر از شوخی های شوخی خبری نیست. به به از حالا به بعد

1948. سناتور جمهوری خواه آرتور وندنبرگ از میشیگان تمایلی به نامزدی برای ریاست جمهوری در برابر ترومن نداشت. ما باید سیاست را در حاشیه آب متوقف کنیم. ” اصل آن فرسوده شده است. رسانه های بین المللی امروز در حال تبلیغات ضد آمریکایی هستند که در آن پلیس ما به روسای ما تهمت می زند. ترامپ را مسخره کنید بایدن مستأصل بسیار خوب ، جو صفر است ، اما به نفع منافع ملی خودمان ، می دانیم که این امر باعث افزایش خشونت خانگی ، بی اعتمادی بین المللی و بی روح شدن ارتش می شود که به فرمانده بی اعتماد است. اکنون – نه بیشتر – دیگر تمسخر موهای سفت خانم (جیل) بایدن ، لباسهای وحشتناک یا شوهر احمق نیست.


خط پرش

تبلیغات 4 ستاره برادوی گای ریک میرامونتز- “گربه ها” ، “بلوار غروب آفتاب” ، “مرد عنکبوتی” ، “ایوان هانسن عزیز” ، “چکمه های نازک” ، “هازتاون” ، “دیانا: موزیکال”- حدود 1 پست- شماره رزومه-اتاق زنان: «زنان با تجربه می دانند که کجا باید قطعه را رها کنند. شراب غیر آشامیدنی سفارش دهید و از حمام بدون خط استفاده کنید. “


ام ، متشکرم

گوش کن کی میدونه بوی من چیه؟ اما یکی برای من یک بطری بلا فرستاد. ژله واژینال سرم لذت زنانه. “قبل از بازسازی موضعی برای هیجان و ارگاسم: سه ​​پمپ قبل از رابطه جنسی. دو ساعت طول می کشد. ” توضیح می دهد که چگونه و چگونه باید درخواست شود. حالا سعی می کنم بفهمم از چه کسی تشکر کنم.


خواندن خوب

برای خواندن روز کارگر: “سیب و درختان سایه دار” نوشته لیزا نوویک گلدبرگ. بزرگ شدن در محاصره جنایت. من یک پرونده قتل ، یک عضو گروهک اوباش و خانواده ای را می شناسم که در دهه 60/70 در بروکلین به یک تبهکار تبدیل شدند. به به همچنین یک “کتاب رویای خود را دنبال کنید” وجود دارد. بخشی از خاطرات وکیل ورشکستگی سابق/رابرت میلر ، موسیقیدان سابق/چگونه می توان رویایی را دنبال کرد.


مرد ثروتمند خوش تیپ در ساتون پلاس برای رانندگی با لکسوس با کت و شلوار Savile Row گفت: “از زمانی که ما جوان بودیم ، تلویزیون نداشتیم. بنابراین ما سوراخی روی دیوار تا آپارتمان همسایه مان ایجاد کردیم و هر شب کشتی را تماشا می کردیم. چند سال بعد متوجه شدیم که محله ما حتی تلویزیون ندارد. “

فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید