تکواندو قهرمانی آسیا؛ در روز دوم قرعه کشی چهار تکواندوکار ایران اعلام می شود


تکواندو قهرمانی آسیا؛  در روز دوم قرعه کشی چهار تکواندوکار ایران اعلام می شود

فردا شنبه 13 تیرماه بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا با حضور چهار نماینده ایران در کره جنوبی پیگیری می شود.


به گزارش ایلنا، در ادامه این مسابقات که با حضور 386 تکواندوکار از 34 کشور جهان در سالن شهر چانچئون «هوبان» در حال برگزاری است، فردا شنبه در دومین روز وزن 58 و 74 کیلوگرم مردان مهم در حال برگزاری است. اوزان 49 و 62 کیلوگرم بانوان را در اختیار خواهد داشت. کشورمان در هر چهار وزن نماینده کشورمان خواهد بود.


در وزن 54 کیلوگرم 18 تکواندوکار، مهدی حاج موسایی در دور نخست به مصاف مارک خلیفه از لبنان می رود و با یکی از تکواندوکاران در کویت، تیمور شرقی یا پاکستان مبارزه می کند تا به نیمه نهایی برسد. در بالای جدول تکواندوکاران قزاقستان، چین تایپه، تایلند و عربستان هستند که برای رسیدن به نیمه نهایی تلاش می کنند.


میرهاشم حسینی در دور نخست وزن 74 کیلوگرم استراحت دارد و سپس با برنده چین و اندونزی مبارزه می کند. در این وزن 17 تکواندوکار حضور دارند.


در وزن 49 کیلوگرم مبینا نعمت زاده در بین 15 تکواندوکار ابتدا آدلاید دسوزا فرناندز از تیمور شرقی به مصاف هم می رود و در صورت پیروزی با برنده جدال تایلند و ازبکستان مبارزه می کند.


نسترن ولی زاده نماینده وزن 62- کیلوگرم کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «بک تی خیم» از ویتنام می رود که در صورت پیروزی به مصاف «فروزا سادیکووا» از ازبکستان می رود.


تیم ملی تکواندو ایران تا به امروز یک مدال طلا برای ناهیدم کیانی و دو مدال برنز برای نسترن ولی زاده و دانیال بزرگی کسب کرده است.


این مسابقات تا روز دوشنبه 7 جولای در کره جنوبی ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/