توسعه و جهت دهی مرکز استان باید محور فعالیت های مدیریت شهری باشد


توسعه و جهت دهی مرکز استان باید محور فعالیت های مدیریت شهری باشد

استاندار مازندران در دیدار با شهردار ساری محور فعالیت های حاکمیتی شهر را توسعه و پیشرفت مرکز استان دانست و گفت: مجموعه مدیریت شهری ساری باید برنامه راهبردی داشته باشد. توسعه و پیشرفت مرکز استان ‏


به گزارش ایلنا، سید محمود حسینی پور، مقام ارشد دولت مازندران در دیدار با جواد طالبی شهردار ساری با بیان اینکه محور اقدامات مدیریتی شهر باید توسعه و پیشرفت مرکز استان باشد، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز در استان باید برنامه راهبردی تدوین و برای حل مشکلات شهر و ساکنان آن چاره اندیشی شود.


استاندار مازندران افزود: متناسب با پیشرفت و توسعه شهر ساری حمایت های لازم را از شهرداری انجام خواهیم داد و از مدیران شهرداری انتظار داریم اقدامات مناسبی انجام دهند تا ساکنان مرکز استان شاهد وضعیت متوازن و عادلانه باشند. توسعه شهرهای مختلف مناطق.


در ادامه این جلسه شهردار ساری با بیان اینکه علیرغم همه مشکلاتی که با آن مواجه هستیم در تلاش هستیم تا پروژه های مهمی را اجرا کنیم و خدمات مطلوبی را به مردم شهرمان ارائه دهیم و انتظار داریم همه دستگاه های اجرایی به کمک بیایند. . شهرداری ساری.


شهرداری شهرستان ساری بیان کرد: به روز رسانی بیمه اجتماعی کارکنان شهرداری و پرداخت صادقانه بدهی های پرداختی به پیمانکاران در سال گذشته از اقدامات انجام شده در راستای ایجاد انضباط مالی در شهرستان سااری بود.


انتهای پست/