توسعه سرمایه گذاری در واحدهای دانش بنیان سیاست مرکزی قضایی/ 105 واحد تولیدی در استان وارد عرصه دانش بنیان شدند.


توسعه سرمایه گذاری در واحدهای دانش بنیان سیاست مرکزی قضایی/ 105 واحد تولیدی در استان وارد عرصه دانش بنیان شدند.

رئیس کل استان مرکزی گفت: توسعه سرمایه گذاری در واحدها و محصولات دانش بنیان از سیاست های کلیدی قوه قضاییه است و رسیدگی به مسائل و چالش های این حوزه در دستور کار قرار دارد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی در نشست هم اندیشی با فعالان و مدیران کسب و کارهای دانش بنیان، گفت: برای کسب پشتوانه و توانایی قوی برای رقابت در بازارهای جهانی و پایداری تولید، باید بر اساس دانش و علم عمل کنیم.


وی با اشاره به اینکه اکنون نیاز اصلی این است که صنایع مبتنی بر دانش و علم باشند، ادامه داد: به همین دلیل نیاز است در مراکز بزرگ صنعتی واحد فناوری راه اندازی شود. همچنین اگر بازار بزرگ بخشی در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گیرد، نیازی به تامین محصولات مورد نیاز از خارج نیست.


رئیس مارکه با اشاره به اینکه در مرکزیه بیش از 3600 واحد تولیدی و صنعتی وجود دارد اما تنها 105 واحد وارد عرصه دانش شده اند، گفت: رسیدن به افق 50 هزار کسب و کار دانش بنیان کاری دشوار و پردامنه است. در نظر گرفتن.


حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری یکی از مهم ترین اجزای اکوسیستم است که با محوریت این مرکز می توان با تشکیل کارگروه اجرایی و بررسی مسائل و مشکلات، مشکلات قابل حل را شناسایی و شناسایی کرد. در سطح استانی یا کشوری


وی تصریح کرد: باید تمامی چالش ها، مشکلات، موانع و معضلات در حوزه فضا و حمایت کتبی انجام شود تا بتوانیم به آنها ورود کنیم و بررسی های لازم را در این زمینه انجام دهیم.


انتهای پست/