توسعه آموزش و خدمات عمومی برای کشف استعدادهای درخشان


توسعه آموزش و خدمات عمومی برای کشف استعدادهای درخشان

شم احسان در پیامی به المپیک جهانی گفت: شورای اسلامی شهر تهران همواره در تلاش است تا با توسعه ورزش همگانی با حمایت مدیریت شهری تهران استعدادهای ورزشی را کشف کند.


زهرا شمس احسان، عضو و رئیس هیات ورزش شورای اسلامی شهر تهران در پیامی به مناسبت روز جهانی المپیک گفت: شورای اسلامی شهر تهران همواره در تلاش است تا استعدادها را در توسعه ورزش همگانی شکوفا کند.


متن این پیام به شرح زیر است:


تاریخ پر افتخار ورزش پایتخت مملو از نام مردان و زنان شاخصی است که نام ایران بزرگ را بیش از پیش در رشته های مختلف ورزشی مطرح کرده اند. روز المپیک همیشه در طول تاریخ مهم بوده است. این روز مصادف با تولد بازی‌های المپیک در 23 ژوئن 1948 است تا مشارکت در ورزش را بدون توجه به سن، جنسیت یا توانایی‌های ورزشی و همچنین فرصتی برای تجلیل از ارزش‌های المپیک در سرتاسر جهان افزایش دهد. بازی های المپیک نماد اتحاد پنج قاره و گردهمایی قهرمانانی از سراسر جهان است که با رعایت اصل دوستی در رقابتی برابر و عادلانه به رقابت می پردازند. امروز در روز جهانی المپیک، وظیفه خود می دانم که به همه خودداری ها، فداکاری ها و کمک های مالی آن روز به ورزشکارانی که در زمان های مختلف در بازی های المپیک شرکت کرده اند، ادای احترام کنم.


در این گزارش آمده است: شورای اسلامی شهر تهران همواره در تلاش است تا با حمایت از توسعه ورزش همگانی و ارتقای کیفیت خدمات و امکانات ورزشی، زمینه پرورش استعدادهای برجسته ورزشی را فراهم کند تا پرچم افتخار فدراسیون و کمیته ملی المپیک در بالاترین سطح مسابقات ورزشی جهان


انتهای پیام/