توزیع انتقال مواد غذایی بین 1700 تا 1800 هیئت موظف در البرز


توزیع مواد غذایی بین 1700 تا 1800 هیئت موظف در البرز

مسئول ساماندهی و توزیع پیشنهادات هیأت های مذهبی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: انتقال غذای مورد نیاز شوراها برای ایام محرم، صفر و اربعین باید بین 1700 تا 1800 شورا دارای مجوز توزیع شود.


به گزارش ایلنا از البورکا، سید محمد شیخ الاسلام گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده با جهاد کشاورزی استان، اصناف و مراجع نظارتی مقرر شد غذای مورد نیاز گروه ها برای محرم، صفر و اربعین بین سال های 1700 تا 1800 منتقل شود. گروه های دارای مجوز


مسئول ساماندهی و توزیع پیشنهاد شوراهای تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: در این راستا مقرر شد 50 تن برنج، 50 تن شکر، 20 تن گوشت قرمز و 10 تن مرغ بین هیئت ها توزیع شود. . از استان البرز با توجه به حجم درخواست ها.


وی ادامه داد: در ابتدا توزیع نفت در دستور کار نبود و طبق توافق با ستاد جهادی رضوان، 16 تن نفت بین هیئت ها توزیع می شود.


این مسئول افزود: به این ترتیب 40 تن برنج، 10 تن شکر، 8 تن گوشت، 8 تن مرغ و 3 تن روغن بین شوراهای شهر فردیس توزیع می شود.


وی از توزیع 20 تن برنج، 5 تن شکر، 8 تن گوشت، 8 تن گوشت مرغ و 3 تن روغن در بین شوراهای شهر نظرآباد خبر داد و افزود: توزیع محموله ها منوط به اخذ مجوز انجام می شود.


شیخ الاسلام در بخشی دیگر با بیان اینکه در شهرستان ساوجبلاغ نیز حواله توزیع شد افزود: 15 تن برنج، 4 تن شکر، 8 تن گوشت و 8 تن مرغ در اختیار این شهرستان قرار گرفت.


وی در ادامه به تشریح توزیع حواله بین سایر شهرستان های البرز پرداخت و خاطرنشان کرد: طی مذاکراتی که با شهرستان طالقان انجام شد، این شهرستان درخواست حواله ای نداشت.


وی همچنین با اشاره به تعطیلی 2 ساله این هیئت به دلیل شیوع بیماری مخوف کرونا، اذعان داشت: هزینه پرداخت این حواله ها به نسبت نرخ بازار کمتر است و به همین دلیل این طرح را به هیئت مدیره دریافت کرده است. باشه خوبه


وی خاطرنشان کرد: همچنین طی مکاتباتی با اداره جهاد کشاورزی درخواست کردیم که 20 تن برنج، 3 تن روغن و 10 تن گوشت در اختیار شهرستان قرار گیرد.


شیخ الاسلام تاکید کرد: با توجه به اینکه تمامی این فرآیند با نامه نگاری های اداری انجام می شود و در پایان مراسم نیز نظارت و بررسی حواله ها توسط ناظران انجام می شود، هیچ گونه تخلف و اشتباهی در این زمینه مشاهده نکرده ایم.


انتهای پست/