تهویه پیچیده برای گلف

هنگام آماده سازی برای گلف باید به برنامه تناسب اندام فعلی آنها نگاه کرد و نیازها و اهداف خود را بررسی کرد. تعجبی ندارد که بسیاری از گلف بازها از روال فعلی خود خسته شده و نتیجه ای را نمی بینند. برای بسیاری از ورزشکاران گلف، هدف اصلی افزایش انعطاف پذیری، ثبات، افزایش قدرت و قدرت و آخرین اما نه کم اهمیت ترین چربی سوزی است. علاوه بر این اهداف، آنها می خواهند این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. برای صرفه جویی در زمان، من دوست دارم شرطی سازی پیچیده را پیاده سازی کنم. شرطی سازی پیچیده چیست؟ به گفته ایستوان جاروورک، مربی قدرتی رومانیایی متولد شده که حالت‌های دمبل و هالتر را توسعه داده است، “هدف اصلی این تمرینات یافتن راهی آسان‌تر برای انجام یک مجموعه تمرینی بود که یکنواختی یک تمرین را تغییر دهد و در عین حال تأثیر بیشتری بر سیستم عصبی عضلانی و استئو عضلانی دارند.”

به طور خلاصه، مجتمع دمبل جاروورک نیاز به بلند کردن وزنه های بدون وقفه، دوچرخه سواری از طریق یک سری تمرینات دارد که گروه های عضلانی اصلی را جذب می کند. روال ها ممکن است آسان به نظر برسند، اما حتی دمبل های 2# و 3# برای اکثر مبتدیان دشوار خواهد بود.

جاورک همیشه بر موارد زیر تاکید می کند: وضعیت بدنی عالی، استفاده از دامنه کامل حرکت، استفاده از تکنیک عالی اجرا و ریتم ثابت اجرا. با دمبل های سبک شروع کنید و به آن شلیک کنید. در اینجا تمرینات مورد استفاده در دمبل کمپلکس I آمده است:

1. دمبل راست ردیف X 6 تکرار

2. Dumbbel High Pull Snatch X 6 تکرار

3. دمبل اسکوات Push Press X 6 تکرار

4. Dumbbel Bent Over Row X 6 تکرار

5. Dumbbel High Pull Snatch X 6 تکرار

ایده این است که این تمرینات را به صورت مداوم و بدون وقفه انجام دهید. با 1 ست شروع کنید و با قوی تر شدن به 2-3 ست افزایش دهید. برای یک چالش بزرگتر، تعداد تکرارها را تا 12 در هر ست افزایش دهید یا وزنه را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که می توانید از هر ابزاری که می خواهید از نوار، هالتر، کتل بل، توپ پزشکی یا دمبل استفاده کنید. این شکل از تمرین مزایای فوق‌العاده‌ای برای هر ورزشکاری که آن‌ها را انجام می‌دهد و به ویژه برای هر گلف‌بازی که می‌خواهد تمرین خود را در زمان رکورد انجام دهد، دارد. در اینجا یکی از مجموعه های کتل بل مورد علاقه من برای گلف است، با یک کتل بل در یک طرف شروع کنید، پس از اینکه تمام تکرارها را کامل کردید و بازوها را تغییر دادید. حتما از تکنیک کامل استفاده کنید.

1. One Arm Swings X 6 تکرار

2. Clean & Press X 6 تکرار

3. آسیاب بادی X 6 تکرار

4. Kettlebell Squat X 6 تکرار

5. اسکوات بزنید تا X را فشار دهید 6 تکرار

بسته به سطح آمادگی خود، می توانید با یک ست از هر دو طرف شروع کنید یا سعی کنید تا حد امکان در 20 دقیقه ست ها را کامل کنید. زیبایی این روتین سریع بودن آن است. سریع همیشه به معنای آسان نیست، این روال آسان نیست، اما نتایج فوق العاده ای از نظر افزایش قدرت، قدرت و پایداری به همراه خواهد داشت. آسیاب های بادی زمانی که به درستی اجرا شوند، انعطاف پذیری باسن را افزایش داده و هسته را تقویت می کنند. چرخش باعث افزایش انعطاف پذیری عضلات پشت می شود. علاوه بر این، به دلیل مصرف کالری زیاد، متوجه تغییرات سریع در ترکیب بدن خواهید شد.

رژیم لاغری سریع