تمدید دستورات واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی در فعالیت های فوق برنامه “پرخطر” مانند نیویورک ، گروه سرود و تشویق


با باز شدن مدارس دولتی نیویورک از روز دوشنبه ، شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسن جدیدی را برای دانش آموزان 12 سال به بالا اعلام کرد که در فعالیت های فوق برنامه مانند گروه کر ، گروه ، تئاتر موسیقی ، تشویق و تشویق شرکت می کردند. گام.

دی بلاسیو گفت که این فعالیتها “افراد نزدیک و بازدم زیاد است.”

روز جمعه در برنامه برایان لرر ، او گفت: “بهترین کار را برای والدین ما انجام دهید ، همه ما را انجام دهید و کار درست را انجام دهید.”

این دستور فقط برای فعالیتهای فوق برنامه کاربرد دارد و نه برای دوره های داخل دانشگاه. سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت این تمایز با دستورالعمل های ایالتی مطابقت دارد که شرکت کنندگان را ملزم می کند در صورت عدم واکسیناسیون فعالیتهای فوق برنامه پرخطر را لغو کنند.

این شهر قبلاً واکسیناسیون برای دانش آموزان ورزشکار واجد شرایط در لیگ دو و میدانی مدارس دولتی (PSAL) درخواست کرده است.

دی بلاسیو بر کمپینی در حال انجام تاکید کرد تا مطمئن شود که دانش آموزان واجد شرایط قبل از رفتن به مدرسه واکسینه می شوند. وی گفت 66 درصد از بچه های 12-17 ساله در شهر حداقل یک بار شلیک کرده اند. او گفت: “بنابراین ما خوب با هم کنار می آییم.”

مدارس دولتی که به دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان خدمت می کنند ، هفته آینده واکسیناسیون را در محل انجام می دهند و در اوایل اکتبر از سر گرفته می شود تا دانش آموزان بتوانند دوز دوم را دریافت کنند. این شهر همچنین دارای سایتی برای دانش آموزان و خانواده های آنها (vacine.schools.nyc) است که در آن می توانند برای واکسیناسیون اقدام کرده و وضعیت ایمن سازی را بارگذاری کنند.

همه مربیان مدارس دولتی باید تا 27 سپتامبر واکسینه شوند ، اما اتحادیه ها هنوز در حال معامله با شهر در مورد معافیت ها و عواقب کسانی هستند که امتناع می کنند. بر اساس داده های دفتر شهردار ، تا این هفته ، حدود 25 درصد از معلمان هنوز واکسینه نشده اند.

این اطلاعیه پس از آن منتشر می شود که ناحیه مدارس متحد لس آنجلس ، که تقریباً 600000 دانش آموز دارد ، دستور بسیار وسیع تری را اعلام کرد که باید همه دانش آموزان مدارس دولتی به جز 12 نفر را تا 31 دسامبر 2021 واکسینه کنند.

دی بلاسیو گفت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اجباری شدن واکسن برای دانش آموزان مدارس دولتی وجود ندارد.

وی گفت: “ما هنوز به آنجا نرسیده ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید