تمایل بانک رفاه کارگران برای توسعه همکاری های متقابل با بیمارستان های خصوصی


تمایل بانک رفاه کارگران برای توسعه همکاری های متقابل با بیمارستان های خصوصی

مدیرعامل بانک رفاه کارگران از آمادگی این بانک برای توسعه همکاری های متقابل با بخش خصوصی در حوزه سلامت از جمله بیمارستان های خصوصی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل لالقانی با اعلام این خبر در اولین همایش بین المللی بیمارستان های خصوصی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما، افزود: فعالیت بانک رفاه کارگران در حوزه سلامت بسیار گسترده است و در اکثر بیمارستان های کشور شعبه دارد. بر این اساس آمادگی داریم همکاری های متقابل بانک رفاه و بخش خصوصی در حوزه سلامت را بیشتر توسعه دهیم.


وی به گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: بانک رفاه یکی از بانک های فعال صندوق توسعه ملی است و در صورت وجود طرح و پروژه در حوزه گردشگری سلامت، آماده حمایت از آن هستیم.


لالقانی ادامه داد: امروزه گردشگری سلامت به یکی از موثرترین ابزار توسعه اقتصادی در جهان تبدیل شده است و ایران اسلامی فرصت های بی نظیری برای استفاده از آن در قالب گردشگری سلامت دارد. لازم است بسترهای مورد نظر برای این منظور مانند ساخت هتل و بیمارستان بیشتر در دستور کار قرار گیرد. همچنین فرهنگ سازی لازم در این حوزه انجام شود.


به گفته وی، بانک رفاه کارگران آمادگی دارد از فعالان این حوزه برای توسعه گردشگری سلامت حمایت های لازم را انجام دهد.


لالقانی به خدمات ارزی بانک رفاه کارگران اشاره کرد و گفت: در این زمینه در اکثر کشورها نمایندگی داریم و آماده کمک به نهادهای فعال در حوزه گردشگری سلامت در زمینه نقل و انتقالات ارزی هستیم.


وی تصریح کرد: بستر نقل و انتقال ارز در بانک رفاه کارکاران کاملا آماده است و می توانیم ارز سرمایه گذاران را در خارج از کشور دریافت و معادل ریالی آن را در داخل پرداخت کنیم.


مدیرعامل بانک رفاه کارگران به حمایت بانک رفاه از بخش خصوصی در حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: همکاری بسیار خوبی بین بانک رفاه و بیمارستان ها و مراکز درمانی بخش خصوصی وجود دارد که از جمله آن می توان به مشارکت یکی از مجهزترین مراکز درمانی اشاره کرد. بیمارستان‌های خاورمیانه». استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد.


لازم به ذکر است مدیر عامل بانک رفاه کارگران دکتر به سرپرستی هیئت مدیران بانک لالقانی و نایب رئیس فراکسیون حفاظت از سلامت شورای اسلامی با همراهی محسنی بندپی از نمایشگاه جانبی این نمایشگاه بازدید کرد. در این همایش و با مسئولین غرفه های حاضر گفتگو کرد.


لازم به ذکر است اولین نمایشگاه و همایش بین المللی بیمارستان های خصوصی با مشارکت فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد. این بانک با برپایی غرفه در نمایشگاه مذکور بخشی از خدمات و فعالیت های خود در حوزه سلامت را برای بازدیدکنندگان آشکار کرد.


انتهای پست/