تلاش پزشکان و پرستاران در مقابله با بیماری عروق کرونر نمونه هایی از امید در جامعه است


تلاش پزشکان و پرستاران در مقابله با بیماری عروق کرونر نمونه هایی از امید در جامعه است

تک رقمی شدن رئیس جمهور و طی چند روز صفر تلفات و تعداد بسیار کم بیماری های عروق کرونر در کشور که باعث شده دوباره کلاس ها را از سر بگیرد و کشور را به هم بزند، نتیجه حمایت های انسانی به ویژه تلاش هاست. و اقدامات جامعه پزشکی


به گزارش ایلنا، سجاد ابراهیم رئیسی در جلسه امروز هیئت دولت، ایجاد امید در جامعه را یکی از خواسته های مقام معظم رهبری و وظیفه مهم دولت دانست و تاکید کرد:


رئیس جمهور ایجاد یأس در دلها را کار شیطان و شیاطین دانست و گفت: امید به سالک الله همیشه هست و ما به عنوان بندگان مردم باید هم به آینده امیدوار باشیم و هم روحیه الهی را در خود تلقین کنیم. امید. جامعه.

رئیسی به پاس تجلیل از دکتر مصطفی چمران و سرلشکر حی کاسم سلیمانی که با امید و روحیه جهادی از سد «سد» گذشتند، تا بن دندان مسلح با کمترین فرصت در میدان نبرد کارهای بزرگی انجام داد که با آن نقش نامید. مدل ها.

رئیسی اقدام و تلاش پزشکان و پرستاران در مقابله با اپیدمی کرونا را یکی دیگر از مصادیق امید آفرینی در جامعه دانست و افزود: با از خود گذشتگی و ایثار علیرغم همه کاستی ها برای خانواده ها ایجاد کرده است. خدمت، خاک را فراهم کردند و راه را برای بازگشت امید و نشاط به جامعه هموار کردند.

رئیسی تاکید کرد: شرایط کنونی که طی چند روز مرگ و میر ناشی از کرونا به مرزهای تک رقمی و صفر رسیده است و همچنین سطح بسیار پایین ابتلا به این بیماری امکان از سرگیری فعالیت های مختلف و ایجاد هیاهو را فراهم کرده است. در کشور، پس از لطف خداوند ثمره همراهی زحمات و اقدامات مردم به ویژه جامعه پزشکی و پرستاری بوده و با مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی شاهد و قدردان این مجاهدت ها و فداکاری ها در ماه های اخیر در تهران و برخی شهرستان ها بوده ام.

رئیس جمهور همچنین به دیدار با عشایر در حاشیه سفر به استان چهارمحالا و بختیاری اشاره کرد و گفت: عشایر عزیز ما در دوران دفاع مقدس 10 هزار شهید دادند و سختی های زیادی را متحمل شدند.

رئیسی افزود: برخی رسانه های بیگانه به ویژه شبکه های فارسی زبان در صدد ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم هستند اما همواره در حضور مردم عزیزمان در صحنه شکست خورده و به هدف خود نرسیده اند.

وی گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی هستیم.

رئیس جمهور به معاون اول رئیس جمهور، معاونت حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه های ذیربط دستور داد تا بر مطالبات مستمری بازنشستگان نظارت کنند.


انتهای پست/