تلاش دولت و رئیس جمهور برای خدمت به مردم است


تلاش دولت و رئیس جمهور برای خدمت به مردم است

وزیر کشور گفت: برای این دولتی که امروز خود را دولت مردمی و مومن به اسلام و خدمت به مردم می داند باید بتوانیم خدمات را بیان کنیم. دولت و رئیس آن آقای رئیس جمهور، هدفشان خدمت به مردم است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد وحیدی در همایش مدیران کل روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت: روابط عمومی همانطور که از نامش پیداست شامل استفاده از تصاویر، صداها و … است که حوزه وسیعی است.


وزیر کشور ادامه داد: در مورد این دولت که امروز خود را حکومت مردمی می داند و به اسلام وفادار است و به مردم خدمت می کند، باید بتوانیم خدمات را بیان کنیم. دولت و رئیس آن آقای رئیس جمهور، هدفشان خدمت به مردم است.


وی افزود: برای استانداران، فرمانداران و بخشدارانی که تلاش می کنند، مهم این است که مردم بدانند تلاش می کنند.


وحیدی ادامه داد: موضوع دیگر تسهیلاتی است که باید در حوزه روابط عمومی انجام شود. مثلاً دولت آمد با جسارت موضوع ارز 4200 تومانی را پیش برد، اما این موضوع باید برای مردم محترم توضیح داده شود که چرا این اتفاق می افتد، وقتی مردم مطلع شوند، همراهی می کنند.


وی تاکید کرد: ترکیب منجر به اهداف و افزایش سرمایه اجتماعی می شود.


وزیر کشور تصریح کرد: ما سالانه 100 میلیارد دلار یارانه می دهیم که اگر آن 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری می کردیم مشکل زیادی نداشتیم.


وی تصریح کرد: بنابراین شناخت روابط برای ما کافی نیست، بله دانش لازم است، بلکه باید نظم و تسلط در کار کلی تعبیه شود. حاصل همه این حرف ها ایجاد فضایی مناسب برای حرکت بهتر است.


وحیدی خاطرنشان کرد: اگر ذهن استانداران مشغول باشد و مسائل به حاشیه برود فرصت ها از دست می رود و از آن برای تنش زدایی استفاده می شود بنابراین روابط عمومی ها می توانند آن فضا را ایجاد کنند.


وی تصریح کرد: روابط عمومی باید این اختیار را داشته باشد که بتواند پیام‌هایی را بسازد و پیام‌هایی را که مهم است، برساند. ابزار تبلیغ پیام بسیار مهم است.


وزیر کشور گفت: اگر خود را به حامل های پیام محدود کنید کافی نیست، بلکه شبکه شما باید این کار را انجام دهد و باید شبکه گسترده ای از موثرترین جامعه برای انتشار پیام های خوب ایجاد کنید.


انتهای پست/