تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران از جهادگران ناجا و تلاش خلاقانه آنان در خدمت رسانی به مردم زلزله زده هرمزگان.


تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران از جهادگران ناجا و تلاش خلاقانه آنان در خدمت رسانی به مردم زلزله زده هرمزگان.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قدردانی سرلشکر سلامی از هدایت یگان های سپاه در خدمت رسانی به شهروندان زلزله زده هرمزگانی با صداقت، مجاهدت و خلاقیت گفت: خلاقیت و نوآوری در کمک به مردم در حوادث و بلایای طبیعی، راهبرد نهایی سپاه است. .


به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی پایان امدادرسانی و خدمات رسانی سپاه به آسیب دیدگان زلزله هرمزگان از زحمات جهادگران و خلاقیت و خلاقیت این عزیزان قدردانی کرد. نوآوری یگان های سپاه تسریع در ارائه خدمات و تامین نیازهای اولیه مردم آسیب دیده از زلزله منطقه سایه خوش استان هرمزگان استقبال کرد.


سردار شریف با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع زمین لرزه اخیر در استان هرمزگان، به دستور سرلشکر سلامی، نیروی دریایی سپاه، سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان و قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه ساماندهی و اعزام شدند. امدادرسانی، امداد و نجات و خدمات رسانی به مردم زلزله زده به سایه بندرلنگ هجوم بردند.


سخنگوی سپاه تامین مایحتاج ضروری و اولیه مردم زلزله زده به ویژه جابجایی و اسکان موقت را از جمله دغدغه هایی دانست که بحمدالله در حادثه اخیر با سرعت و خلاقیت آمد. حمایت گروه و سپاه در ساخت و تولید مسکن با فناوری های نوین و تلاش نیروهای حاضر در صحنه شد.


سردار شریف ضمن تشریح خلاقیت و نوآوری به کار رفته در کمک رسانی به زلزله زدگان سایه خوش بندرلنگ گفت: تولید، تامین، اعزام، استقرار، نصب، آماده سازی و شروع تحویل 489 باب منزل مسکونی 15 متری مجهز به سیستم سرمایشی. ساکنان زلزله در کمتر از 48 ساعت پس از زلزله از تحول در روند خدمات رسانی به شهروندان کشور در شرایط بحران و مشکلات می گویند.


سخنگوی سپاه تصریح کرد: در گذشته هنگام اعزام شیرخوارگاه ها به مناطق زلزله زده، علیرغم تلاش مجدانه و مجدانه نیروهای پشتیبانی و امدادی، به دلیل بزرگی سازه ها، عملیات جابجایی به کندی انجام می شد. هر مهدکودک معمولاً توسط یک دستگاه ترولی انجام می شد و در مدت زمان قابل توجهی به مناطق مورد نظر می رسید، اما در حالت دوم با استفاده از خلاقیت و نوآوری و فناوری های نوین در ساخت کانکس های پیش ساخته، سرعت و سهولت ارسال پناهگاه ها و عملیات آماده سازی و نصب برای بهره برداری و استقرار در 20 دقیقه بی نظیر بود و تاثیر آن در بهبود و تسریع روند ارائه خدمات و همچنین در کاهش نگرانی و رضایت مردم محسوس و مشهود بود.


سردار شریف با اشاره به قدردانی فرمانده کل سپاه پاسداران از زحمات جانشین فرماندهی کل سپاه و حمایت های سپاه در ساخت و تامین کانکس های پیش ساخته و همچنین فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاه مدینه و سپاه امام سجاد علیه السلام در استان هرمزگان در اجرای مأموریت های امدادی و خدماتی. وی گفت: فرمانده کل سپاه این موفقیت فرخنده و ارزشمند و تلاش شبانه روزی یگان های فعال در صحنه را تبریک گفت؛ وی به مردم ایران اطمینان داد که همفکری و همفکری در ایجاد ابتکارات و نوآوری ها برای مقابله موفق با حوادث مشابه و احتمالی آینده و ارتقای سرعت، دقت و کیفیت عملیات و خدمات مرتبط با کمک رسانی به هموطنان عزیز در شرایط طبیعی ادامه خواهد داشت. مسیر. باری که وقتی سپاه برای سپاه پاسداران و نهاد مردمی سپاه پناهگاه های پیش ساخته ساخت، این یک اصل و استراتژی قطعی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.


انتهای پست/