تفاوت ارشاد و صداوسیم در شبکه نمایش خانگی جزئی است


تفاوت ارشاد و صداوسیم در شبکه نمایش خانگی جزئی است

عفت شریعتی عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی با اشاره به سخنان وزیر رهبری در مراسم اختتامیه سی و نهمین اجلاس سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نظارت بر سترا برای پخش خانگی مشکلی ندارد و اگر در جزئیات اختلاف نظر وجود داشته باشد، با توجه به دلسوزی دولت سیزدهم و صدا و سیما، این موضوع به زودی برطرف خواهد شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهانی تنظیم مقررات رسانه های صوتی و تصویری (ساترا)؛ نماینده مردم زرند و کوهبنان در یازدهمین جلسه شورای اسلامی و مشاور وزیر فرهنگ و مدیریت اسلامی دولت دهم گفت: تفاوت جدی بین وزارت مدیریت و صدا و سیما در این حوزه وجود ندارد. نظارت بر سینمای خانگی.” وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نظارت بر پخش داخلی سترا مشکلی ندارند و اگر در جزئیات اختلاف نظر وجود داشته باشد با توجه به همدلی دولت سیزدهم با صدا و سیما به زودی حل خواهد شد. همچنین رویکرد وزیر فرهنگ و رهبری و رئیس سازمان صدا و سیما در هموارسازی مسیر مشکلات بسیار موثر بوده و منجر به همکاری و تقویت فعالیت های فرهنگی صدا و سیما و وزارت صدا و سیما خواهد شد. . فرهنگ و رهبری اسلامی در ابعاد مختلف.


شریعتی افزود: برخی اختلافات جزئی طبیعی است و معتقدم رفاقت و همدلی در مسائل فرهنگی موثر است. طبیعی است که اختلاف سلیقه وجود داشته باشد، اما رفاقت می تواند عامل تعیین کننده باشد و تلاش مشترک را در موضوعات مختلف در دستور کار قرار دهد. بنابراین امیدوارم این اختلافات هر روز از بین برود و در راه حل کامل باشد.


وی تعامل طرفین (وزارت ارشاد و صدا و سیما) را بسیار تعیین کننده در این امر دانست و تاکید کرد: در واقع همکاری و رفاقت باید ابعاد مختلفی داشته باشد و هر روز گسترش یابد. به خصوص که دولت سیزدهم یک دولت واقعا انقلابی است و با هدف ارتقای نظام ولایی به حرکت خود ادامه می دهد.


شریعتی در پایان با اشاره مجدد به سخنان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه سی و نهمین اجلاس سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گفت: وزیر در مورد لزوم تنظیم مقررات صحبت های مهمی داشته است. مفهوم مقررات بسیار مهم است. بنابراین تنظیم در ابعاد مختلف رسانه ای و فرهنگی باید در جریان های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد گنجانده شود تا کارها به سمت تحقق اهداف تعیین شده در قانون اساسی پیش برود.


انتهای پست/