تغذیه DNA اینجاست!

یک مکمل DNA مهندسی شده از کد DNA خودتان. شخصی تر از این نمی شود.

دوران مصرف مکمل های یک اندازه تمام شده است. اکنون همه می توانند با دانستن اینکه به محصولات تغذیه و زیبایی مبتنی بر DNA خود، ساخته شده برای بدن خود، دسترسی دارند، احساس خوبی دارند. وقتی برای اولین بار این را شنیدم حداقل بگویم هیجان زده شدم. مدتی است که در صنعت سلامت و تندرستی فعالیت می کنم. بسیاری از مکمل ها را دیده ام که می آیند و می روند. من از قرص، پودر و مایعات استفاده کردم. برخی از مکمل های غذایی قوانین مردم را پشت سر داشتند و برخی دیگر تحقیقات علمی داشتند.

اضافه کردن همه محصولات عالی که به خوبی به من خدمت کرده اند. با این حال، من همیشه از خود می پرسیدم: «آیا این محصولات همان کاری را که می گویند انجام می دهند؟» با یک مکمل DNA، لازم نیست فکر کنم که آیا مکمل هایی که مصرف می کنم موثر هستند یا خیر. تغذیه DNA روشی را تغییر داده است که افراد سلامت خود را بهبود می بخشند. دیگر حدس زدن نیست. به من اجازه دهید چیزهای جالبی را که یاد گرفته ام به اشتراک بگذارم.

معلوم می شود که برخی از ژن هایی که در بدن خود داریم نقص هایی در آنها دارند. این ژن ها به خوبی بقیه کار نمی کنند.این ژن های معیوب آنزیم های معیوب تولید می کنند که همچنین به خوبی کار نمی کنند. با این حال، می‌توان با دادن ویتامین‌هایی که به ژن‌ها و آنزیم‌های معیوب برای انجام وظایف خود نیاز دارند، به آنها کمک کرد. این کار با مکمل DNA انجام می شود.

مکمل هایی که مصرف کردم بیشتر از اینکه فایده داشته باشد ضرر داشت. آیا می توانید آن را باور کنید؟ اینجا فکر می‌کردم کار خوبی انجام می‌دهم، اما مشخص شد که ویتامین‌های Centrums و One a Day که بدون نسخه دریافت می‌کردم بدنم را با سطوح بالایی از سموم پر می‌کردند. چرا؟ زیرا این مکمل ها حاوی دوزهای بیشتری از ویتامین هایی هستند که بدن شما به آنها نیاز ندارد. این به عنوان “رویکرد سلامتی با تفنگ ساچمه ای” شناخته می شود… می بینید، بیشتر مردم فکر می کنند که می توانند بدن خود را با بیشترین مقدار ممکن ویتامین پر کنند و همه چیز فوق العاده خواهد بود. حالا میدونی که درست نیست!

در واقع برعکس است. تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی و “صنعت بیمار” (چیزی که من دوست دارم آن را صنعت پزشکی بنامم) شما را به این مزخرفات باور می کند. حقیقت این است که بیشتر مطالعات تغذیه از دهه 1940 تغییر چندانی نکرده است. در این جهان و تکنولوژی که همیشه در حال تغییر است، شگفت انگیز است که تغذیه برای 65 سال ثابت مانده است. تغذیه DNA تغذیه آینده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع وب زیر مراجعه کنید!

رژیم لاغری سریع