تعیین میزان هزینه نقل و انتقال / معافیت مددجویان کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت عوارض


تعیین میزان هزینه نقل و انتقال / معافیت مددجویان کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت عوارض

نمایندگان مردمی با معافیت افراد تحت پوشش کمیته مددکاری امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی از پرداخت حق انتقال به منظور جلب نظر هیات امنا موافقت کردند.


به گزارش ایلنا، نمایندگان امروز (چهارشنبه 31 تیرماه) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح ماده 11 لایحه قانون درآمد و هزینه های پایدار شهرداری ها و دهیاری ها را با 189 رای به هیات امنا ارائه کردند. . موافق، 3 مخالف، 4 رای ممتنع در مجموع 213 نماینده حاضر موافقت کردند.


بر اساس این گزارش، ماده 11 به شرح زیر اصلاح شد:


بند 11 – مالکان موظفند در پرداخت مالیات بند 59 قانون مالیات های مستقیم دو درصد (2%) و یک درصد (1%) را به عنوان کارمزد به حساب دولت محلی واریز کنند. مالیات نقل و انتقال اموال و حق انتقال به ترتیب.


توجه داشته باشید. افرادی که قادر به پرداخت نیستند تحت پوشش کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور از پرداخت عوارض فوق یکبار معاف می باشند. برای سایر مشمولان ورشکستگی، آیین نامه اجرایی وزارت کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت اقتصاد و دارایی در مورد نحوه شناسایی مشمولان این تبصره بر اساس میزان درآمد. و دارایی ها با همکاری کمیته یاری امام خمینی (ره) ظرف سه ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون به تصویب هیأت وزیران می رسد.


انتهای پست/