تشریفات اجرای تفاهم نامه همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی تا 2 ماه آینده تدوین می شود.


تشریفات اجرای تفاهم نامه همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی تا 2 ماه آینده تدوین می شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر تعاملی بین ما و سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفته است و از امروز این تعامل تشدید می شود و باید ظرف دو ماه تفاهم نامه ای تنظیم شود.


به گزارش ایلنا، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان تبلیغات اسلامی که امروز هشتم خردادماه برگزار شد، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از اقدامات ابتکاری استفاده کرده است، همکاری بین همه دستگاه ها باید انجام شود. در موقعیت مورد نظر قرار گیرد.


نوری ادامه داد: مدارس صدر نیز از جمله مدارسی هستند که گام های موثری در جهت استقرار مجدد معارف اسلامی در کشور برداشته اند. حضور مدارس صدر باعث احیای این رشته ها شده است و با سازمان تبلیغات اسلامی در حال اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش هستیم.


وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: از این سازمان نیز برای اشاعه معارف دینی استفاده می کنیم و این تفاهم نامه از امروز اجرایی می شود.


نوری با اشاره به اینکه قبلاً تعاملی بین ما و سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفته است، گفت: این تعامل از امروز تشدید می شود و باید ظرف دو ماه تفاهم نامه تنظیم و هر سه ماه یکبار گزارش ارائه شود و به صورت مشترک اجرا می کنیم. سند تحول


وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به ویژه در حوزه کودک و نوجوان کارهای زیادی انجام داده است و علاوه بر گام مهم اجرای سند تحول بنیادین، از پتانسیل آن در این حوزه نیز استفاده خواهیم کرد. “انتهای پیام/