تریلر نیم فصل فصل دوم Lower Decks ‘Haunts The Borgزمان لغو مسابقه رقص در سالن رقص و ارائه خود به دستگاه تلویزیون قدیمی است: پیاده روی ستاره ای: عرشه پایین، انیمیشن بزرگسالان پیاده روی ستاره ای سری ، در حال حاضر در نیمی از فصل دوم قرار دارد. و به عنوان بخشی از جشن روز راهپیمایی امروز ، پارامونت+ تریلر جدیدی از این فصل را برای این فصل منتشر کرد.

می توانید قسمت بعدی را سریع و آسان تماشا کنید. عرشه پایین خدمه کار را انجام داده و محل را تعیین می کنند. پیاده روی ستاره ای وقتی از روی پل بیدار می شوید ، آنها کسانی هستند که کارها را ادامه می دهند. اما نگران نباشید. هنوز کارهای زیادی باید انجام شود زیرا کشتی منفجر می شود ، اجساد در همه جا پرواز می کنند و تندی (نوئل ولز) به نوعی هیولای وحشتناک تبدیل می شود.

سایر نکات برجسته تریلر مطمئناً شامل یک قسمت کلاسیک “شکل تاریخی فرار از هولودک” است که احتمالاً مربوط به بازگشت Badgey شرور و قاتل جانشین Badgey است. و مهمتر از همه ، ملاقات با Vogue. نکته قابل توجه در این مورد چیست؟ سکانس ابتدایی نمایش این است USS Cerritos کلاسیک پیاده روی ستاره ای وضعیت ، اما هر بار مشکل را حل می کند. تنها راه فرار بدون صدمه زدن چیست؟ اگر آنها نمی دانند چگونه از مکعب بورگ برای فرار از نبرد Starfleet استفاده کنند ، تصمیم می گیرند به جای درگیری پرواز کنند.

بنابراین چه چیزی می تواند آنها را در تماس با Vogue قرار دهد؟ و چگونه خدمه موفق به فرار زنده خواهند شد؟ شاید به خنده تریلر مربوط باشد. در اینجا مارینر (Tawny Newsome) متوجه می شود که Boimler (جک کوئید) باعث درخشش تفنگ فازر خود می شود. “تفنگ فازر ، خوب!” مارینر می گوید: “حالا چه فرقی با فازر معمولی دارد؟”

“اوه ، آنها دو مالک آن هستید؟ “او با بویلر ضد حمله می کند.

در اصل یک شادی است. عرشه پایین: در بهترین حالت ، نمایش همچنان ناسازگاری های منطقی را در هم می شکند در حالی که احترام به حق رای دادن را مخلوط می کند. در این نمایش همچنین یوجین کوردرو ، داون لوئیس ، جری اوکانل ، گیلیان ویگمن ، فرد تاتاسیکور ، پل شیر و کارل تارت حضور دارند. عرشه پایین قسمت جدیدی که توسط مایک مک ماهان تهیه شده است ، در حال پخش پنجشنبه در Paramount+است.

کجا باید تماشا کرد پیاده روی ستاره ای: عرشه پایین

دیدگاهتان را بنویسید