تریلر «اخطار قرمز»: گال گادوت در فیلم اکشن جدید نتفلیکس ، راک و رایان رینولدز را شکست دادمن انجام دادم؟ برای پی بردن به امروز چیزی در صفحه اینستاگرام راک وجود ندارد؟ زیرا ستاره فیلم اولین تریلر فیلم جدید Action Heist Netflix را منتشر کرده است اعلان قرمز، رایان رینولدز و گال گادوت نیز بازی کردند. (خوب؟ عنوان فیلم این است اعلان قرمز و من تو مشت آن؟ اگر نخواهید ، اشکالی ندارد ، این موارد بسیار سطح بالایی است.)

این تریلر (که در پخش کننده بالا نشان داده شده است) همچنین در قالب گسترده ای در کانال رسمی راک در YouTube ارسال شده است ، دواین جانسون را به عنوان نماینده برجسته FBI در ماموریت ردیابی و دستگیری دو نفر از مجرمان تحت تعقیب جهان معرفی می کند. رینولدز و گادوت). اما بعد از اینکه راک رینولدز را شکست می دهد ، باید با او کار کند تا یک مظنون خطرناک تر را که به گال گادوت معروف است ، دستگیر کند.

به عبارت دیگر ، این یک فیلم رایان رینولدز و راک رفیقی است که شما به آن نیاز دارید و معیار خوبی از Wonder Woman است که در آن قرار داده شده است. رینولدز در حال انجام کار ددپول است و در مورد ژاکت چرمی راک اظهار داشت: قول میدهم.” وقتی راک همه اینها را به او می گوید او دستبند می زند و کارش تمام می شود. و البته ، شما راک را مجبور به انجام کار قوی با عصبانیت می کنید و چشم از این دو نفر می بندید.

این تریلر اکشن توسط راوسن مارشال توربر نوشته شده و کارگردانی شده است که در فیلم خود راک را کارگردانی کرده است. اطلاعات مرکزی و آسمان خراش. و بر اساس تریلر ، اعلان قرمز این فیلمی است که سوالات زیر را می پرسد. اگر بازیگران لیست A به اندازه کافی در یک فیلم حضور داشته باشند ، آیا واقعاً باید خوب باشد؟

اعلان قرمز پخش آن در Netflix از 12 نوامبر آغاز می شود.

تماشا کردن اعلان قرمز در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید