تخلیه سیل از بافت تاریخی یزد باید در اولویت باشد/لزوم تخلیه روستاهای آسیب دیده


تخلیه سیل از بافت تاریخی یزد باید در اولویت باشد/لزوم تخلیه روستاهای آسیب دیده

وزیر کشور گفت: اولویت اصلی تخلیه خانه های بافت تاریخی یزد است چرا که این خانه ها قدیمی و عمدتاً فرسوده هستند و در صورت عدم رسیدگی تخریب می شوند.


به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، احمد وحیدی در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری یزد بر لزوم تخلیه هر چه سریعتر سیلاب و میزان آب موجود در بافت تاریخی تاکید کرد. اهالی یزد برای کمک رسانی و تخلیه آب.


وی با بیان اینکه در انتظار دریافت تسهیلات از سایر استان ها هستیم، افزود: امید است تسهیلات ارسالی پاسخگوی نیازها باشد و با کمک یگان های مهندسی و برادران سپاه بتوانیم از این وضعیت عبور کرده و مردم متضرر شوند. کمترین.


وزیر کشور با بیان اینکه تقریباً همه کشورها درگیر هستند و بسیاری از نقاط با سیل و بارندگی شدید مواجه بوده اند، ادامه داد: استان یزد تا جایی که توانسته با تمام امکانات و تجهیزات موجود به خوبی مدیریت و مدیریت شده است با وجود تمام کمبودها، وضعیت بدتر و بحرانی تر


وی با اشاره به اینکه نیاز استان ایجاب می کند امکانات بیشتری داشته باشند افزود: دغدغه مسئولان استانی درست است و امیدواریم کارهایی که زودتر شروع شده و امروز تمام نشده است به اتمام برسد و به زودی به اتمام برسد. تا بتوانیم در آینده بهره بیشتری ببریم.بیایید از نعمت الهی برخوردار شویم و از آسیب دوری کنیم.


وحیدی گفت: ارزیابی خسارت باید در اولویت بعدی باشد و در اسرع وقت انجام شود.


وی در بخشی دیگر از این سخنان با اشاره به مشکلات روستاهای استان و خسارات گسترده ناشی از سیل گفت: انتظار می رود در کمترین زمان ممکن امکانات رفاهی به روستاها برسد و زندگی مردم به روال عادی برگردد. زمان.


وزیر کشور گفت: قسمت های آسیب دیده بیشتر باید به گونه ای برنامه ریزی شود که بتوان خانه ها را تخلیه کرد و جان مردم را نجات داد و روستاهایی که آسیب بیشتری دیدند و برای مردم خطرناک است در اسرع وقت تخلیه شوند. .


انتهای پیام/انتهای پیام/