تحرک مفصل ران + باسن (کلاس 25 دقیقه ای)


من یک درس تحرک دیگر برای شما دارم! اگر آخرین فوکوس شانه را از دست داده اید ، آن را اینجا ببینید. امروز ما بر تحرک مفصل ران تمرکز می کنیم ، همانطور که انجام می دهیم از طریق عضلات شکم تقویت می شود.

اگر عاشق این نوع کار هستید ، می توانید با عضویت در Patreon به کلاسهای تحرک بیشتری دسترسی پیدا کنید. اعضای Patreon نه تنها کلاسهای اضافی ، بلکه تقویم آموزشی ماهانه نیز دریافت می کنند. هزینه آن 9.99 دلار در ماه بدون تعهد است. ؟

کلاس تحرک ران + باسن

https://www.youtube.com/watch؟v=1pJP2WOtQk8

ما عملاً از یک دنباله تحرک مفصل ران به دنباله بعدی می رویم و به طور مداوم در کلاس درس حرکت می کنیم. در پایان ، با این حال ، ما برخی از کشش های ایستا را انجام می دهیم. اگر از این درس به عنوان گرم کردن / شروع تمرینات قدرتی طولانی تر استفاده می کنید ، توصیه می کنم در پایان تمرینات استاتیک را کنار بگذارید.

Hip Mobility + Glutes (کلاس 25 دقیقه ای) - در این کلاس جریان ما بر تحرک مفصل ران و تقویت عضلات شکم تمرکز می کنیم.  ویدئوی کامل پیگیری رایگان گنجانده شده است.  #تحرک #تحرک_حرکتی #تمرین چسبندگی

کار تحرک برای بدن بسیار مهم است که در بهترین حالت کار می کند و بدون آسیب باقی می ماند. و همانطور که روی تحرک کار می کنید ، در سایر تمرینات خود نیز شاهد بهبود عملکرد خواهید بود.

x یا نیکول

(1 بار بازدید ، 3 بازدید امروز)دیدگاهتان را بنویسید