تجلیل از فداکاری راننده DME


بیلی تریگلیا، راننده Empath Health DME، و دخترش، کریستن

بیلی تریگلیا، راننده تجهیزات پزشکی بادوام Empath Health (DME) به مدت 25 سال، با آوردن لوازم ضروری آنها به طور مستقیم به درب منزل به بیماران خدمات می دهد. از ویلچر گرفته تا اکسیژن، او اطمینان می‌دهد که بیماران در صورت نیاز آنچه را که نیاز دارند دارند و به هر سؤالی که ممکن است در طول مسیر داشته باشند پاسخ می‌دهد.

تریگلیا می‌گوید: «من خود را کارمند هر بیماری می‌دانم که به او تحویل می‌دهم. “من اینجا هستم تا زندگی آنها را آسان تر کنم.”

دلسوزی و سخاوت او در طول این سال ها بی تاثیر نبوده است. هنگامی که دختر تریگلیا، کریستن، از تبلیغات “Bring the Thunder” توسط تامپا بی لایتنینگ مطلع شد، می دانست که پدرش یک نامزد عالی است. این کمپین به اعضای جامعه این فرصت را می دهد تا یک طرفدار لایق هاکی را که هرگز به بازی لایتنینگ نرفته است برای دریافت تجربه VIP نامزد کنند. او نامه ای در مورد تعهد او به Empath Health نوشت به این امید که داستان او دیگران را متحیر کند. از آنجایی که قلب سخاوتمندانه او الهام بخش او بود، آنها توانستند وقت پدر و دختری را در یک بازی خانگی اخیر سپری کنند.

در این بازی از آنها با صندلی های بسیار ارزنده پشت نیمکت لایتنینگ پذیرایی شد. تریگلیا همچنین در طول بازی یک سواگ و فریاد بر روی جامبوترون دریافت کرد. این شب با یک پیروزی هیجان انگیز در ضربات اضافه برای تیم میزبان به پایان رسید. این جشن یک کارمند مشهور بود.

اگرچه او اکنون یک همکار ثابت قدم است، دوران تریگلیا با Empath Health تقریباً اتفاق نیفتاد. پس از نقل مکان به فلوریدا، او در چندین شغل مشغول به کار بود در حالی که به دنبال شغل منظم تری بود. یکی از حامیان مکرر یک مکان، تریگلیا را تشویق کرد تا برای موقعیتی در آسایشگاه Suncoast آن زمان درخواست دهد. او در ابتدا در برابر این ایده مقاومت نشان داد. با این حال، با اصرار کافی سرانجام تسلیم شد.

تریگلیا توضیح می‌دهد: «قبلاً هرگز نام آسایشگاه نشنیده بودم. من نمی‌دانستم چیست و واقعاً نمی‌خواستم کاری با آن انجام دهم.»

در کمال تعجب، حدود یک هفته و نیم پس از ارسال درخواست، تماسی برای مصاحبه دریافت کرد. او این کار را نیز به تعویق انداخت تا اینکه یک تماس تلفنی دوم نظرش را تغییر داد. مدیر استخدام در آن زمان گفت این آخرین فرصت او برای تنظیم مصاحبه است. تماس سومی وجود نخواهد داشت. تریگلیا تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کند.

در طول مصاحبه، او از محوطه دانشگاه بازدید کرد و اطلاعات بیشتری در مورد سازمان کسب کرد. ماموریت با او برخورد کرد. او به محض پیشنهاد این کار را پذیرفت. اکنون، Triglia یکی از بزرگترین حامیان Empath Health است.

من هر دقیقه از کارم را دوست دارم. Empath Health به باز کردن قلب من کمک کرد و اکنون می توانم به مردم کمک کنم.” دیدن لبخند بیماران یا اعضای خانواده هنگام زایمان، ارزش آن را دارد.»

شغل متحول کننده زندگی خود را بیابید

به تیم Empath Health ما بپیوندید و تفاوت ایجاد کنید!

برای آخرین مشاغل و برنامه های ما اینجا را کلیک کنید. برای نمایشگاه های شغلی و فرصت های شغلی ما را در فیس بوک یا لینکدین دنبال کنید.

رژیم لاغری سریع