تبلیغات و تحریکات رسانه ای رژیم صهیونیستی ناشی از ضعف و ناامیدی است


تبلیغات و تحریکات رسانه ای رژیم صهیونیستی ناشی از ضعف و ناامیدی است

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جریان مقاومت یک جریان ریشه دار است، گفت: جریان مقاومت و مبارزه مردمی در فلسطین در سرتاسر سرزمین های اشغالی در حال گسترش است.


به گزارش ایلنا، رمضان شریف با حضور در جلسه اعضای ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این شورا، از تلاش های ارزنده آنان برای فراهم کردن شرایط و زمینه برای حضور شگفت انگیز و تاریخی برای تبلیغات اسلامی قدردانی کرد. راهپیمایی ملت بزرگ ایران اسلامی. الکود در سال 1401 در توضیح وضعیت اخیر سرزمین های اشغالی گفت: همه شواهد این است که جو سرزمین های اشغالی بیش از هر زمان دیگری ملتهب است و هرکس وقایع فلسطین را مشاهده می کند در سراسر جهان به این موضوع پی می برد.


رئیس ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در انتفاضه و قدس با اشاره به تشدید و گسترش مبارزات مردم فلسطین در سال‌های اخیر، گفت: امروز مبارزه فلسطین به غزه از جمله جنین غرب محدود نمی‌شود. بانک و دیگرانی که تاکنون به ابزاری غیر از رویارویی مسلحانه خوشبین بوده اند، مبارزه را تنها راه نجات می دانند.


وی افزود: حتی کسانی که قبلاً قصد کنار آمدن با این رژیم اشغالگر را داشتند، رسماً اعلام می کنند که تنها راه نجات مردم فلسطین از ظلم و اشغال، مقابله با رژیم سرکوبگر و نژادپرست اسرائیل است که هیچ ابزاری برای دستیابی به آن ندارد. اهداف آن.” ترس از جنایت وجود ندارد.


رمضان شریف رفتار بسیار خشن رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن حداقل حقوق مردم در سرزمین های اشغالی را نشانه یاس و ضعف این رژیم عنوان کرد و افزود: پاشنه آشیل این رژیم در سراسر سرزمین فلسطین ناامن شده است.


وی افزود: راهبرد رژیم صهیونیستی شکست خورده است و از آنجایی که متقاضی رفتار دموکراتیک دیگر قادر به ادامه حیات نیست و تبلیغات و تحریکات رسانه ای این رژیم نه اقتدار و قدرت، بلکه ضعف و ناامیدی است.


رئیس ستاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در انتفاضه و قدس با اشاره به اینکه نهضت مقاومت یک جریان ریشه دار است، گفت: این نهضت که در منطقه و کشورهای اسلامی در حال گسترش است نسبت به این موضوع بسیار حساس است. فلسطین و صهیونیست ها». آنها ترسیده اند.


وی در ادامه با اشاره به حمایت رژیم صهیونیستی از گروه تکفیری داعش و تفرقه، کشتار و کشتار در کشورهای اسلامی خاطرنشان کرد: سلیمانی شکست خورد و امروز در منطقه حرفی برای گفتن ندارند.


رمضان شریف اعلام کرد: توده‌های مردم و ملت‌های عرب می‌دانند که صهیونیست‌ها به چیزی جز نابودی همه کشورهای اسلامی و نابودی مسلمانان و اعراب فکر نمی‌کنند، یکی از دیدگاه‌ها و اهداف اصلی رژیم صهیونیستی است و در حقیقت. هرجا که هستند، جدای از تفرقه، ترور کشتار ربطی به کشورهای مسلمان ندارد.


وی اعلام کرد: سقوط اسلام، جریان مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با هوشمندی، عقلانیت و درایت، چتر اسلامی را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و سرکوب مردم مسلمان بسیج کرده است. نتیجه ای متفاوت از سقوط رژیم باطل و محدودیت است و در مقابل این جریان قدرتمند و مصمم کاری از دستشان برنمی آید.


رمضان شریف در خاتمه سردار شهید حی قاسم سلیمان را قهرمان ملی در مبارزه با داعش و ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی خواند و تاکید کرد که انتقام و مجازات فرماندهان و قاتلان این شهید والامقام یقیناً شفای اسلام خواهد بود. اوما آنها فارغ از مذهب و ملت خود، سردار سلیمانی را می ستایند که بار دیگر به مردم فلسطین تمایل به مبارزه و زنده ماندن را آموخت و تاکید کرد که از خون حاج قاسم و در نهایت عاملان جنایت بزرگ دریغ نخواهند کرد. برای قتل ناجوانمردانه او مجازات خواهد شد. آنها شرم خود را خواهند آورد.


انتهای پست/