تاکید کاپیتان های لیگ برتر انگلیس بر نژادپرستی


تاکید کاپیتان های لیگ برتر انگلیس بر نژادپرستی

بازیکنان در بازی های منتخب زانو زده اند تا پیام ضد نژادپرستی جاری را برجسته کنند.


به گزارش ایلنا، به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، پیش از آغاز فصل جدید، کاپیتان های باشگاه های لیگ برتر تعهد خود را برای مبارزه با نژادپرستی و انواع تبعیض ها تایید کردند.


بازیکنان تصمیم گرفته اند از لحظات خاصی در طول مسابقات آینده برای زانو زدن استفاده کنند تا این پیام را تقویت کنند که نژادپرستی در فوتبال یا جامعه جایی ندارد.


لیگ برتر از تصمیم بازیکنان حمایت می کند و از این فرصت ها در کنار باشگاه ها برای تبلیغ پیام های ضد نژادپرستی به عنوان بخشی از برنامه “لیگ جایی برای نژادپرستی نیست” استفاده خواهد کرد.


دوره‌های ضد نژادپرستی در ماه‌های اکتبر و مارس در رویدادها و مناسبت‌های مشخصی مانند دورهای افتتاحیه و پایانی، Boxing Day، جام لیگ و فینال جام حذفی استفاده خواهد شد.


کاپیتان های لیگ برتر در بیانیه ای اعلام کردند: “ما لحظات مهمی را برای زانو زدن در طول فصل انتخاب کرده ایم تا بر اتحاد خود در برابر هر گونه نژادپرستی تاکید کنیم و با انجام این کار، به نشان دادن همبستگی خود در یک هدف مشترک ادامه دهیم. متعهد به ریشه کن کردن تعصب نژادی و ایجاد جامعه ای فراگیر با احترام و فرصت های برابر برای همه است.”


انتهای پست/